Uwaga kierowcy! Żyrafa na Ostródzkiej
19 września 2013
Przejeżdżający przez skrzyżowanie Zdziarskiej i Ostródzkiej od kilku tygodni widzą... żyrafę.
Brama i słupki zatrzymały strażaków na Erazma
Do kuriozalnej sytuacji doszło ostatnio na Tarchominie. Wozy strażackie nie mogły dostać się pod blok przy ulicy Erazma z Zakroczymia 12, ponieważ... brama wjazdowa na teren osiedla otwiera się do połowy, a za nią stoją dwa słupki blokujące drogę. Strażacy musieli ciągnąć węże zza bramy.
- Tu dojdzie kiedyś do tragedii! - alarmuje czytelniczka, która zgłosiła nam ten problem.
. - pisze pani Bożena, przysyłając nam zdjęcia kopytnego z długą szyją.
Faktycznie, żyrafa jak malowana stoi na placyku przy przychodni weterynaryjnej. Jako słup reklamowy sprawdza się świetnie - przykuwa wzrok i uwagę. Oby tylko się nie zapatrzyć, bo za kierownicą trzeba uważać zawsze, a na skrzyżowaniach to już w ogóle...
(wt)
Buduj z nami "Migawki z okolicy"! Widzisz coś śmiesznego, denerwującego, interesującego? Przyślij nam zdjęcie z krótkim opisem na adres redakcja@gazetaecho.pl.







































