REKLAMA

bck kiermasz 1bck kiermasz 2bck kiermasz 0
Puls Warszawy

kronika policyjna »

 

Ponad 850 gramów narkotyków. 42-latek trafił do aresztu

  6 sierpnia 2026

alt='Ponad 850 gramów narkotyków. 42-latek trafił do aresztu'
źródło: mokotow.policja.gov.pl

Policjanci z Ursynowa zatrzymali 42-letniego obywatela Białorusi podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków oraz ich udzielanie. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 850 gramów różnych środków odurzających i substancji psychotropowych, a sąd zdecydował o trzymiesięcznym areszcie.

REKLAMA

bck open stage 2026a 2bck open stage 2026a 0

Policjanci z Ursynowa zatrzymali 42-letniego obywatela Białorusi podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych oraz ich udzielanie. W trakcie działań funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie ponad 850 gramów różnego rodzaju narkotyków. Wśród zabezpieczonych substancji było około 35 gramów marihuany, ponad 811 gramów mefedronu, około 2,5 grama MDMA oraz około 7 gramów grzybów zawierających substancje psychoaktywne. Policjantka uratowała kobietę na moście Śląsko-Dąbrowskim Policjantka uratowała kobietę na moście Śląsko-Dąbrowskim Sierż. szt. Patrycja Grzesik z Komendy Stołecznej Policji była tego dnia po służbie, ale bez wahania ruszyła na pomoc i zapobiegła tragedii na moście Śląsko-Dąbrowskim. Jej błyskawiczna reakcja uratowała życie młodej kobiecie w potężnym kryzysie psychicznym.

Zarzuty i decyzja sądu

Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 42-latkowi zarzutu posiadania znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych. Policjanci ustalili również, że podejrzany udzielał narkotyków na terenie Ursynowa, dlatego usłyszał także zarzut dotyczący udzielania środków odurzających i substancji psychotropowych. Na wniosek prokuratury sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące.

Zapraszamy na zakupy

Policja podsumowuje działania

Jak podkreślają funkcjonariusze, zatrzymanie pozwoliło wyeliminować z nielegalnego obrotu znaczną ilość narkotyków. Sprawa jest kolejnym przykładem działań ursynowskich policjantów wymierzonych w przestępczość narkotykową.

Red

.
Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

olowkowa kraina swiatowida ostatnie miejsca 2olowkowa kraina swiatowida ostatnie miejsca 0

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

bck spolecznosciowy 3bck spolecznosciowy 0
Kup bilet

REKLAMA

bck Dwa-Bieguny-Polskiego-Big-Beatu 1bck Dwa-Bieguny-Polskiego-Big-Beatu 2bck Dwa-Bieguny-Polskiego-Big-Beatu 0

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

cmp moje zdrowie 2cmp moje zdrowie 0

REKLAMA

autoreklama tustolica 2autoreklama tustolica 0

REKLAMA

norblin lipiec 02 3norblin lipiec 02 0

REKLAMA

bck akademia malucha 1bck akademia malucha 2bck akademia malucha 0

Najchętniej czytane w Pulsie Warszawy

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

atal zakatek harmonia 3atal zakatek harmonia 0

REKLAMA

pan materac 08-2026 1pan materac 08-2026 2pan materac 08-2026 0

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

bck zajecia zapisy 3bck zajecia zapisy 0

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA