REKLAMA

cmp moje zdrowie 1cmp moje zdrowie 2cmp moje zdrowie 0
Puls Warszawy

kronika policyjna »

 

Napad przy wpłatomacie. Pięciu podejrzanych trafiło do aresztu

  6 sierpnia 2026

alt='Napad przy wpłatomacie. Pięciu podejrzanych trafiło do aresztu'
źródło: ochota.policja.gov.pl

Pięciu obywateli Gruzji zostało zatrzymanych w związku z rozbojem i usiłowaniem pozbawienia wolności 25-letniego obywatela Białorusi. Do napadu doszło podczas wpłacania gotówki do wpłatomatu na warszawskiej Ochocie. Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanych na trzy miesiące.

REKLAMA

Tech Research Studies 2Tech Research Studies 0

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Rejonowej Policji Warszawa III zatrzymali pięciu obywateli Gruzji podejrzanych o rozbój oraz usiłowanie pozbawienia wolności pokrzywdzonego. Na wniosek Prokuratury Rejonowej Warszawa-Ochota sąd zastosował wobec wszystkich tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

Do zdarzenia doszło 30 lipca wieczorem przy ul. Artykuł sponsorowany Jakie wyposażenie łazienki wybrać do stylu skandynawskiego i loftowego? Jakie wyposażenie łazienki wybrać do stylu skandynawskiego i loftowego? Urządzanie nowej łazienki wymaga przemyślanego dopasowania materiałów i konkretnych elementów wyposażenia. Gdy łączysz surową przestrzeń przemysłową ze spokojnym klimatem Północy, musisz uważać, aby zachować harmonijną równowagę i uniknąć estetycznego chaosu. Odpowiednio dobrane meble oraz ceramika pomogą ci stworzyć spójne wnętrze, w którym codzienna pielęgnacja staje się po prostu wygodna. Dobosza w Warszawie. Pokrzywdzony, 25-letni obywatel Białorusi, wpłacał gotówkę do wpłatomatu, gdy został zaatakowany przez pięciu mężczyzn. Napastnicy próbowali wciągnąć go do samochodu. Podczas szarpaniny przewrócili go na ziemię, uderzali po głowie, a następnie zabrali saszetkę z gotówką i telefon komórkowy. Mężczyzna doznał obrażeń głowy, a straty oszacowano na ponad 20 tys. zł.

Zatrzymania już następnego dnia

Sprawą natychmiast zajęli się policjanci z Ochoty. Dzięki intensywnej pracy operacyjnej już następnego dnia w miejscowości Duchnów zatrzymali pięciu obywateli Gruzji w wieku od 23 do 29 lat podejrzanych o udział w napadzie. Podczas działań funkcjonariusze odzyskali część mienia pochodzącego z przestępstwa.

Kup bilet

Zarzuty i trzymiesięczny areszt

Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzani usłyszeli zarzuty rozboju popełnionego wspólnie i w porozumieniu oraz usiłowania pozbawienia wolności pokrzywdzonego. Prokurator wystąpił do sądu z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztowania.

Sąd przychylił się do wniosku prokuratury i zdecydował o umieszczeniu wszystkich pięciu podejrzanych w areszcie na trzy miesiące. Śledztwo w sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa Warszawa-Ochota.

Red

.
Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

bck akademia malucha 2bck akademia malucha 0

Komentarze (1)

# Tubylec

06.08.2026 11:13

Oho, znowu gruzinii. Fajnie się w tej Warszawie robi, całkiem kolorowo i bezpiecznie.
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

autoreklama tustolica 3autoreklama tustolica 0
Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

olowkowa kraina swiatowida ostatnie miejsca 1olowkowa kraina swiatowida ostatnie miejsca 2olowkowa kraina swiatowida ostatnie miejsca 0

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

norblin lipiec 02 2norblin lipiec 02 0

REKLAMA

eRecepta - recepta online
eRecepta - recepta online

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane w Pulsie Warszawy

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni