REKLAMA

norblin lipiec 02 1norblin lipiec 02 2norblin lipiec 02 0
Legionowo

inwestycje »

 

To już pewne - wznowienie prac przy Galerii Legionowo

  20 kwietnia 2015

alt='To już pewne - wznowienie prac przy Galerii Legionowo'

Wszystko wskazuje na to, że już na początku przyszłego roku doczekamy się otwarcia Galerii Legionowo u zbiegu Piłsudskiego i Mrugacza.

REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 2smaki zycia 2024-09-03 0
Po niemal półtora roku przestoju, na przełomie kwietnia i maja na budowę Galerii Legionowo powrócą robotnicy.

Przypomnijmy: problemy z inwestycją rozpoczęły się pod koniec 2013 roku. Wówczas właściciele sąsiednich budynków zauważyli i niezwłocznie zgłosili nieprawidłowości przy budowie. Marriott nad Zalewem Zegrzyńskim. Jak będzie wyglądał? Marriott nad Zalewem Zegrzyńskim. Jak będzie wyglądał? Już wkrótce nad Zalewem Zegrzyńskim powstanie hotel Marriott. Nowoczesny obiekt pomieści około 200 pokoi i będzie pierwszym hotelem w Polsce wybudowanym w całości z ekologicznych modułów prefabrykowanych. Gdzie dokładnie powstanie? Galeria okazała się większa niż zakładał projekt - w grę wchodziło kilkadziesiąt centymetrów. Sprawa trafiła do Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego. W Galerii znajdzie się 40 sklepów na powierzchni ok. 10 tys. mkw. Wśród najemców będą m.in. Piotr i Paweł, CCC, Hebe, Media Expert. Inwestor musiał sporządzić projekt zamienny, zaakceptowany przez PINB w zeszłym roku. Sąsiedzi budowy nie dali jednak za wygraną i odwołali się, ale Mazowiecki Inspektorat Nadzoru Budowlanego przyznał rację PINB. Ostateczne decyzje zapadły i budowa może być kontynuowana.

- Wznowienie prac przy Galerii Legionowo nastąpi na przełomie kwietnia i maja tego roku. Otwarcie obiektu planowane jest na pierwszy kwartał 2016 roku - potwierdza Grzegorz Pękalski z firmy Retail Concept, która zajmuje się doradztwem w zakresie handlowym i komercjalizacją obiektu na zlecenie inwestora.

W Galerii znajdzie się 40 sklepów na powierzchni ok. 10 tys. mkw. Wśród najemców przewidywani są m.in. Piotr i Paweł, CCC, Hebe, Media Expert. Obiekt ma mieć trzy wejścia: bezpośrednio do supermarketu, jedno od strony budynku PGE i główne od strony skrzyżowania Piłsudskiego i Mrugacza.

AS

.
Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

olowkowa kraina swiatowida ostatnie miejsca 2olowkowa kraina swiatowida ostatnie miejsca 0

Komentarze (1)

# goustt

21.04.2015 00:06

Żółty cygan (jeden z sasiadow) który zeszpecił na wieki legionowo przyblokowal budowe galerii?
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

cmp moje zdrowie 3cmp moje zdrowie 0
Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Tech Research Studies 1Tech Research Studies 2Tech Research Studies 0

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 2refleks chlodnictwo 2024-11-21 0

REKLAMA

autoreklama tustolica 2autoreklama tustolica 0

REKLAMA

eRecepta - recepta online
eRecepta - recepta online

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuLegionowo

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA