REKLAMA

Mokotów

inwestycje »

 

To już nie jest Mordor. 479 mieszkań na Służewcu

  14 kwietnia 2023

alt='To już nie jest Mordor. 479 mieszkań na Służewcu'
źródło: materiały inwestora

Deweloper Okam zakończył prace nad osiedlem Central House, które powstało na warszawskim Służewcu. Powstało na nim prawie pół tysiąca mieszkań.

REKLAMA

Central House to nowe osiedle firmy Okam przy Domaniewskiej, na którym powstało aż 479 mieszkań o metrażach od 26 do 114 metrów kwadratowych i rozkładach od jednego do pięciu pokoi.

Nowe mieszkania w Warszawie

Pod ośmiopiętrowymi budynkami powstała dwupoziomowa hala garażowa, w której znajduje się 540 miejsc parkingowych oraz 200 miejsc dla rowerów. Dodatkowych 38 miejsc postojowych jest na parterze. Planują rozszerzyć strefę płatnego parkowania na Mokotowie. Jak to może wyglądać? Planują rozszerzyć strefę płatnego parkowania na Mokotowie. Jak to może wyglądać?
Po raz ostatni rozszerzenie strefy płatnego parkowania w Warszawie nastąpiło z początkiem tego roku, gdy parkometry stanęły m.in. na północnym Mokotowie. Teraz plany są znacznie szerzej zakrojone.
Pierwsze prace budowlane ruszyły na początku listopada 2020 roku. Teraz deweloper posiada już pozwolenie na użytkowanie i może rozpocząć przekazywanie kluczy właścicielom. W ofercie znajdują się jeszcze ostatnie mieszkania na sprzedaż.

Na osiedlu powstało kilka ciekawostek. Są to m.in. punkt car spa z myjką ciśnieniową i odkurzaczem, strefa fitness z sauną, a także rowery przekazane na użytek mieszkańców. Integracji mieszkańców i budowaniu więzi społecznych sprzyjać mają taras na dachu, dziedzińce wewnętrzne oraz w pełni wyposażony lokal z aneksem kuchennym i przestrzenią do organizowania spotkań.

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Mieszkania na Służewcu

Na terenie osiedla dostępne są dla mieszkańców punkty ładowania pojazdów elektrycznych oraz serwis rowerowy. Przy realizacji Central House wykorzystano wiele rozwiązań ekologicznych, takich jak panele solarne, wypożyczalnia rowerów i pojazdów elektrycznych czy stacje do ładowania urządzeń na dziedzińcu. Na dachu budynku powstał taras przeznaczony do relaksu, aktywności fizycznej czy spotkań z sąsiadami.

Ponadto na osiedlu znajduje się lokal mieszkańca, na który składają się m.in. strefa fitness i sauna. Dla rodzin z dziećmi przewidziano zewnętrzny plac zabaw. Całość uzupełniona została o przestrzeń pod lokale handlowo-usługowe: restaurację czy sklep spożywczy, a także paczkomat.

(jok)

.
 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuMokotów

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break