Milion złotych z budżetu miasta dla Szpitala Wolskiego. Co zrobią za te pieniądze?
21 września 2022
Przed wakacjami Rada Warszawy zdecydowała o milionowej dotacji dla Szpitala Wolskiego. Pieniądze są przeznaczone na prace remontowe.
Dotacja w wysokości 960 tys. zł przyznana Szpitalowi Wolskiemu im. dr Anny Gostyńskiej przeznaczona zostanie na remont pomieszczeń Oddziału Udarowego oraz Oddziału Neurologicznego.
Wyprzedził "food trucki" o dwie dekady!
Na warszawskich ulicach pojawia się coraz więcej tzw. food trucków: kawę serwuje się z roweru, burgery albo makaron - z ciężarówki... Pan Zbigniew Sobański wyprzedził wszystkie te pomysły o dwie dekady.
Remont oddziałów jest niezbędny z uwagi konieczność polepszenia stanu technicznego pomieszczeń.
Szpital Wolski: prawie milion na remont
- Dzięki remontowi polepszą się warunki hospitalizacji pacjentów oraz zostanie zapewnione większe bezpieczeństwo pacjentom i personelowi medycznemu - wskazuje Mariusz Budziszewski, radny Warszawy.
Remont obejmie przede wszystkim sale, w których leczą się pacjenci szpitala, korytarz i łazienki pawilonu nr 3. Powstaną także dwie 5-osobowe sale podwyższonego nadzoru neurologicznego.
(jr)
.













































