Straż miejska znalazła ciało. To 32-letni mężczyzna
23 listopada 2018
Przyjechali w sprawie rozpalonego w lasku ogniska, znaleźli zwłoki.
Funkcjonariusze straży miejskiej dokonali odkrycia w piątek 23 listopada rano. Wezwanie dotyczyło rozpalania ognia w niedozwolonym miejscu, w lasku przy Nocznickiego często odwiedzanym przez bezdomnych. To właśnie podczas tej rutynowej interwencji strażnicy przypadkowo natknęli się na ciało mężczyzny.
Rewolucja na Nocznickiego. Sześć pasów ruchu, obok biurowce
Już za kilka lat krajobraz między stacją metra Młociny a Wólczyńską może być całkowicie inny od dzisiejszego.
Jak udało nam się ustalić w komendzie rejonowej policji, zmarły to 32-latek. Nie był osobą bezdomną. Okoliczności jego śmierci wyjaśnia prokuratura.
(dg)
.










































