Starszy pan zniszczył szlaban, bo... zdenerwował się na administrację
14 grudnia 2021
Policjanci z Bielan zatrzymali mężczyznę, który zniszczył szlaban na osiedlu przy Bogusławskiego. 74-latek swoje zachowanie tłumaczył zdenerwowaniem.
W połowie września nieznany sprawca zniszczył szlaban na osiedlu przy Bogusławskiego. Poszkodowana wspólnota mieszkaniowa złożyła w tej sprawie zawiadomienie, szacując starty na prawie 1200 zł.
Zdenerwował się
Ustaleniem sprawcy zajęli się kryminalni, którzy weryfikowali wszystkie informacje w tej sprawie.
Statek do Młocin? Będzie przystań
W tym roku ma zostać rozpisany przetarg na budowę przystani przy parku Młocińskim.
Dokonane ustalenia pozwoliły na wytypowanie i zatrzymanie starszego mężczyzny.
Po zatrzymaniu 74-letni mieszkaniec Chomiczówki został przewieziony do komendy przy Żeromskiego, gdzie usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Swoje zachowanie próbował wytłumaczyć zdenerwowaniem na działania administracji. Kodeks karny za zniszczenie mienia przewiduje karę do pięciu lat pozbawienia wolności.
(db)
.










































