REKLAMA

Legionowo

komunikacja »

 

Spóźniony autobus

  8 czerwca 2002

Autobusy podmiejskiej linii "723" łączą pl. Hallera z Legionowem. Dla wielu osób jest to dogodny dojazd do szkoły, czy pracy.

REKLAMA

Z linii tej chętnie korzystają także mieszkańcy Białołęki, a w szczególności Tarchomina. Dlatego ważne jest, by wozy nie spóźniały się, na co narzeka jeden z Czytelników "Echa".

- Autobus 723 rano - do ósmej jeździ punktualnie, potem jak mija szczyt, spóźnia się regularnie 5-7 minut. A z pętli na Mickiewicza do przystanku obok Globi chyba nie jest tak daleko i nie ma żadnych przeszkód po drodze. Kierowcy po prostu dłużej stoją na pętli - twierdzi Czytelnik.

Zgodnie z obowiązującym rozkładem jazdy autobusy linii "723" startują w dni powszednie z pętli w Legionowie między godz. 8.00 a 9.00 siedem razy - o 8.04, 8.13, 8.22, 8.31, 8.40, 8.49 oraz 8.58. Skoro więc spóźnienie wynosi 5 do 7 minut, to prawdopodobnie któryś z wozów po prostu wypadł z kursu np. z powodu awarii. Jeżeli jednak spóźnienie powtarza się regularnie, niezależnie od dnia, to należałoby ten fakt zgłosić w Zarządzie Transportu Miejskiego telefonując do sekcji skarg w dziale kontroli. Podajemy numer: 826-82-11 w. 158.

żak

 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuLegionowo

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA