Spacery po Lesie Bielańskim
23 października 2009
Miłośnicy Lasu Bielańskiego zapraszają wszystkich chętnych na spacer po ścieżce przyrodniczo-ekologicznej z przewodnikiem.
Po co iść odśnieżonym chodnikiem, skoro można zasypaną ścieżką rowerową?
Zamyśleni i spieszący do pracy warszawiacy najwyraźniej nie zwracają uwagi na to, po czym idą. Przecież wygodnie jest iść suchym chodnikiem. Ale niektórzy wolą zaśnieżone trotuary.
00. Zbieramy się na przystanku tramwajowym UKSW w stronę huty przy ul. Dewajtis. Dojazd autobusami 103, 121, 181 do przystanku UKSW (przystanek na żądanie). Przemarsz trwa trzy godziny i będzie obejmować tereny rezerwatu oraz tereny parafii znajdującej się w kościele pokamedulskim. Uczestników pro-simy o zabranie wygodnego obuwia (na trasie spaceru znajdują się schody).
Ewa Urbanowicz, Rafał Krupa i Grzegorz Żero
.








































