SMS burza
28 sierpnia 2009
Już wkrótce urząd dzielnicy Bemowo uruchomi kolejny system informacji mieszkańców.
To już pewne: wyspa znika, będzie targ, minigolf i kawiarnia
Zielonej wyspy na skrzyżowaniu Górczewskiej i Powstańców Śląskich nie będzie, ale urząd dzielnicy nie rezygnuje z pomysłów zagospodarowania tego terenu.
APC
.












































