Śmierć w Sylwestra - poważne wypadki na Woli
1 stycznia 2016
W ostatnich godzinach 2015 roku na ulicach Woli doszło do dwóch groźnych wypadków. Jedna osoba nie żyje.
Około 19:00 na rogu Obozowej i Wawrzyszewskiej zderzyły się ford i volkswagen. Pierwszy z samochodów wypadł z jezdni i zniszczył barierkę osłaniającą przystanek tramwajowy. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
Park Moczydło zmienia się dla mieszkańców. Na finiszu remont, a wkrótce toalety
Trwają prace remontowe w parku Moczydło, realizowane w ramach budżetu obywatelskiego. Zmodernizowane alejki i ścieżki mają poprawić komfort spacerów i rekreacji mieszkańców. A to dopiero początek zmian - w kolejnym etapie w parku mają stanąć długo wyczekiwane toalety.
- Kierowca opuścił pojazd o własnych siłach jeszcze przed przybyciem strażaków i odmówił wezwania załogi Pogotowia Ratunkowego twierdząc, że nie odniósł żadnych obrażeń - informują strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.
Mniej szczęścia mieli uczestnicy wypadku, do którego doszło tuż przed północą na rogu Okopowej i Leszna. Zginęła pasażerka citroena, który zderzył się z bmw.
Ubiegły rok był na Woli fatalny, jeśli chodzi o liczbę wypadków drogowych i ofiar. Do końca listopada w policyjnych statystykach figurowało 69 wypadków, 72 osoby ranne i cztery zabite. Więcej osób zginęło tylko na ulicach Bielan, Śródmieścia i Wawra.
Dominik Gadomski
.











































