REKLAMA

Bemowo

oświata »

 

"Słoneczna" podstawówka z Bemowa z prestiżowym wyróżnieniem

  6 grudnia 2023

alt='"Słoneczna" podstawówka z Bemowa z prestiżowym wyróżnieniem'
źródło: Facebook/Szkoła Podstawowa nr 357

Słoneczna Szkoła Podstawowa nr 357 na Bemowie z nagrodą specjalną w ogólnopolskim konkursie EduSensus Awards 2023 i z tytułem "Szkoły równych szans".

REKLAMA

Słoneczna Szkoła Podstawowa nr 357 przy ul. Zachodzącego Słońca 25 w pierwszej edycji ogólnopolskiego konkursu EduSensus Awards 2023 - jako jedyna w Polsce stacjonarna szkoła - zdobyła tytuł "Szkoły równych szans" oraz liczne i cenne nagrody.

Słoneczna podstawówka z Bemowa szkołą równych szans

- Jest nam niezmiernie miło, że nasze aktywne starania i zaangażowanie w pracę z uczniami i na ich rzecz zyskało uznanie jury konkursowego i poświadczenie, że jesteśmy placówką, która: dba o potrzeby, komfort i bezpieczeństwo wszystkich uczniów, wdraża ideę rzeczywistej edukacji włączającej, budując atmosferę pomocy, wsparcia i zrozumienia dla różnic, a także przyczynia się do budowania społeczeństwa obywatelskiego - przekonuje szkolna koordynatorka projektu Lucyna Borkowska. Jak zapakować paczkę, aby dotarła bezpiecznie? Najlepsze praktyki pakowania paczek Jak zapakować paczkę, aby dotarła bezpiecznie? Najlepsze praktyki pakowania paczek
Pakowanie i nadawanie paczeki to nie tylko umieszczenie przedmiotów w pudełku. Ważne jest, aby paczka była odpowiednio zabezpieczona, aby uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Poniżej przedstawiamy najlepsze praktyki pakowania paczek, które pomogą zapewnić bezpieczną dostawę paczki.
Jak dodała, szkoła aktywnie szuka możliwości poprawy jakości kształcenia uczniów o indywidualnych potrzebach edukacyjnych poprzez współpracę z innymi podmiotami, poszukując nowych narzędzi, pomocy i metod pracy, inwestuje w rozwój kompetencji nauczycieli, dba o rozwój szkolnej infrastruktury, ze szczególnym uwzględnieniem stosowania nowych technologii w nauczaniu i terapii, a także wszystkich rozwiązań służących uczniom ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Kup bilet

Bemowska szkoła z nagrodami

- Ogromnie budująca jest siła wspólnych działań i poparcia naszych starań w środowisku lokalnym oraz przez liczne grono przyjaciół. Poczuliśmy to jeszcze bardziej, gdy okazało się, jak wiele głosów oddano na naszą szkołę w głosowaniu internetowym. Za te głosy poparcia i sympatii bardzo dziękujemy. Dzięki temu stajemy się coraz lepsi i po ludzku, bardziej nam się chce - mówi Lucyna Borkowska.

Otrzymane nagrody, w tym specjalistyczne programy multimedialne, książki i atrakcyjne materiały plastyczne do prac kreatywnych, wesprą działania nauczycieli w nauczaniu uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

JR

.
 

Komentarze (3)

# smokrb

06.12.2023 13:08

Fajna szkoła. Miło, że została doceniona.

# Rillamarilla

06.12.2023 16:08

Brawo słoneczna!!!!
Super że są takie inicjatywy!

# Kamil bbn

11.12.2023 21:31

Bardzo spoko szkola

REKLAMA

więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy