REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bielany

handel

 

Sinsay wchodzi do Galerii Młociny. Nowości jest więcej

  25 listopada 2022

Sinsay wchodzi do Galerii Młociny. Nowości jest więcej
źródło: Wikimedia Commons / Cybularny

Galeria Młociny odświeża i poszerza wachlarz sklepów i lokali usługowych. Do grona najemców centrum handlowego na Młocinach dołączyła właśnie Bacówka Towary Tradycyjne, a już wkrótce klienci będą mogli skorzystać z oferty sklepów Sinsay i Sports Direct oraz napić się kawy w Green Caffè Nero.

REKLAMA

- Stale rozwijamy Galerię Młociny, aby zaskakiwać naszych klientów różnorodnością produktów i usług oraz opcji na spędzenie wolnego czasu. Jest to miejsce debiutu wielu marek modowych i konceptów gastronomicznych na rynku polskim. Na początku przyszłego roku w Galerii Młociny pojawi się Sinsay, pierwsza marka z oferty LPP w tym centrum.

Nadchodzące miesiące przyniosą też kolejne zauważalne zmiany w ofercie i przestrzeni obiektu - zapowiada Michał Pękala z firmy EPP odpowiedzialnej za wynajem powierzchni w Galerii Młociny.

REKLAMA

Produkty tradycyjne w Galerii Młociny

Bacówka Towary Tradycyjne zajęła 60 m2 na poziomie -1, obok marketu Biedronka. Bacówka działająca na rynku od ponad 20 lat tworzy swoje wyroby w oparciu o tradycyjne, sprawdzone receptury. Klienci znajdą w niej mięsa, wędliny, ręcznie wytwarzane produkty garmażeryjne, tradycyjny nabiał, mąki, makarony, a także sosy, przetwory, syropy, miody i słodkości. Marka może pochwalić się wieloma wyróżnieniami dla swoich produktów, np. znakiem Jakość Tradycja oraz wpisem na Listę Produktów Tradycyjnych.

REKLAMA

Sklep sportowy na Młocinach

Jeszcze w tym roku wielbiciele aktywnego stylu życia zrobią zakupy w Sports Direct. W dwupoziomowym sklepie o powierzchni blisko 1500 m2 zarówno dorośli, jak i dzieci znajdą szeroki wybór ubrań, obuwia, sprzętu i akcesoriów sportowych najpopularniejszych marek, m.in. Adidas, Nike, Under Armour czy ASICS. Sklep znajdziemy na poziomach 0 i +1.

REKLAMA

Sinsay w Galerii Młociny

Dużą popularnością z pewnością będzie cieszyć się Sinsay, który zostanie otwarty w Galerii Młociny w styczniu 2023 roku. Sklep o powierzchni około 930 m2 będzie zlokalizowany na poziomie 0 w sąsiedztwie sklepu Primark. W Sinsay dostępne są ubrania i dodatki, a także elementy wyposażenia domu czy akcesoria dla zwierząt.

Nowa kawiarnia na Młocinach

Doskonale znana warszawiakom sieć Green Caffè Nero oferuje nie tylko kawę, ale również szeroki wybór herbat, kanapek, ciast i przekąsek. Lokal będzie się znajdował na poziomie 0 Galerii Młociny i zajmie powierzchnię 180 m2.

(jok)

.
 

Komentarze (1)

# Tfdv

28.11.2022 17:00

No ja nie mogę. To jest wydarzenie o którym warto pisać.
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA