REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bielany

handel

 

Sinsay na Młocinach już działa. Tłumy na otwarciu

  3 lutego 2023

Sinsay na Młocinach już działa. Tłumy na otwarciu
źródło: materiały prasowe

W poniedziałek 30 stycznia otwarto sklep Sinsay w warszawskiej Galerii Młociny. Od samego rana na klientów czekało wiele niespodzianek: od upominków dla pierwszych stu osób, poprzez muzykę graną przez DJ na żywo, po spotkanie z influencerkami Klaudią Sadownik, Emilią Kostyk i Kamilą Łapą. Na dziewczyny czekał na Młocinach tłum fanów.

REKLAMA

"Sinsay to sklep oferujący odzież i akcesoria dla całej rodziny, od niemowląt po dorosłych. Znajdziesz w nim bogatą ofertę ubrań basic, a także najnowsze trendy - wszystko to w atrakcyjnych cenach. Na 909 m2 powierzchni sklepu w Galerii Młociny klienci mogą kupić nie tylko odzież damską, męską i dziecięcą, ale także odwiedzić dział z kosmetykami i akcesoriami beauty, dekoracjami wnętrz, a nawet znaleźć produkty dla zwierząt" - informuje Sinsay. Wielkie zmiany w Galerii Młociny. Rusza nowa Hala Hutnik Wielkie zmiany w Galerii Młociny. Rusza nowa Hala Hutnik
Galeria Młociny przeprowadziła dużą rearanżację Hali Hutnik, czyli strefy gastronomiczno-rozrywkowej na drugim piętrze. Pojawiły się automaty do gier oraz jedyne w północnej Warszawie stoły do shuffleboardu. Na scenie odbędą się koncerty, występy na żywo czy transmisje wydarzeń sportowych. Inspiracją dla wystroju była sąsiednia huta stali ArcelorMittal (dawna Huta Warszawa).

Sinsay w Galerii Młociny

Sinsay zlokalizowany jest na poziomie 0, w sąsiedztwie sklepu Primark. Nowy sklep to tylko jedna z nowości na Młocinach. Galeria Młociny przeprowadziła w ostatnich tygodniach dużą rearanżację Hali Hutnik, czyli strefy gastronomiczno-rozrywkowej na drugim piętrze. Pojawiły się automaty do gier oraz jedyne w północnej Warszawie stoły do shuffleboardu.

Na klientów Hali Hutnik czeka także różnorodna oferta kulinarna, m.in. Tel Aviv, Pasibus, Buena Vista Social Food, Gringo Bar czy Pesto Cafe. Niebawem udostępniona zostanie także samoobsługowa ściana piwna. Dostępnych będzie siedem kranów, w tym piwa Grupy Żywiec, kraftowe oraz wino frizzante.

(jok)

.
 

Komentarze (2)

# Tubylec

03.02.2023 17:48

Ile zdjęć w galerii, a jak jest jakiś poważny temat - wypadek, albo interwancja, to zawsze jedno.

# Grzc

05.02.2023 17:41

Ale trzeba mieć pustą przestrzeń między uszami żeby lecieć na otwarcie sklepu z ciuchami bo jest tam DJ.
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA