REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Mokotów

kronika policyjna

 

Siłą odebrał pizzę i pobił dostawcę

  14 października 2021

Siłą odebrał pizzę i pobił dostawcę
Tustolica.pl

Mokotowscy policjanci zatrzymali 20-latka podejrzanego o rozbój na dostawcy pizzy.

REKLAMA

Jak ustalili mundurowi, pracownicy pizzerii nie po raz pierwszy mieli problemy z osobami zamawiającymi pizzę pod tym adresem. Zawsze był kłopot z płatnościami. Tym razem zamówienie zostało złożone z innego numeru telefonu, niż zwykle, dlatego restauracja stwierdziła, że w mieszkaniu zmienili się lokatorzy i teraz wszystko przebiegnie prawidłowo.

Pobił dostawcę

Jadąc windą dostawca pizzy na wszelki wypadek włączył w smartfonie dyktafon. Kiedy zadzwonił do drzwi, w progu pojawił się znany mu z widzenia, około 30-letni mężczyzna, oraz jego młodszy kolega. Drugi z nich natychmiast ogłosił, że nie zapłaci 37 zł i zwyzywał dostawcę.

Kiedy pracownik pizzerii powtórzył, że nie może wydać zamówienia bez opłacenia należności, został zaatakowany. Napastnik bił go i kopał, próbując przy tym wyrwać torbę termiczną. Dostawca uciekł do windy, ale agresor pobiegł za nim, pobił go po raz drugi i ukradł pizzę.

Zaprosił obcego na wódkę

Po wydostaniu się z windy pokrzywdzony pobiegł do pizzerii, a następnie zawiadomił policjantów o rozboju. Po przyjęciu zgłoszenia funkcjonariusze pojechali pod adres, z którego składane było zamówienie. Na miejscu zastali mieszkającego tam mężczyznę, który powiedział, że nie zna sprawcy pobicia. Spotkał go przypadkiem niedaleko miejsca zamieszkania, po czym zaprosił na wódkę.

Sprawa trafiła do policjantów z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu, którzy ustalili tożsamość podejrzanego. Okazało się, że w dniu zatrzymania załatwiał on sprawy meldunkowe w biurze przy Taśmowej. Został zatrzymany i przewieziony do aresztu. Sąd może go skazać nawet na dwanaście lat więzienia.

(db)

 

Polecamy

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA