Rodzinny turniej tenisa stołowego w BOS-ie
14 kwietnia 2015
W sobotę 18 kwietnia w Białołęckim Ośrodku Sportu przy Strumykowej 21 odbędzie się turniej tenisa stołowego, w którym będą mieli okazję zmierzyć się wszyscy chętni: rodziny, dzieci, młodzież i dorośli.
Powstaje główna ulica Białołęki. Zaawansowanie prac: 0%
Najbardziej ruchliwą trasę w dzielnicy widziano na razie tylko w Wikipedii. Planowana od dekad inwestycja wciąż nie może ruszyć.
Jak? Poprzez formularz na stronie www.bos.waw.pl (należ podać imię, nazwisko oraz rok urodzenia uczestnika) do piątku 17 kwietnia do godziny 14.00,
lub w biurze zawodów w sobotę, w hali sportowej BOS, w godzinach 8.45-9.45.
Turniej zostanie rozegrany w 15 kategoriach.
(red)
.








































