Puchar powiatu
26 maja 2006
Po ponad ośmiu miesiącach przerwy ruszyła druga edycja cyklu Puchar Powiatu Legionowskiego. Tym razem w - Legionowie. Wszyscy ci, których nie przestraszyły prognozy pogody nie zawiedli się, poranna rosa i chmury szybko ustąpiły miejsce błękitnemu niebu, słońce świeciło...
Pozytywnie zakręcona - Pszczółka Gosia
Miała być meteorologiem, potem bankowcem. Dzisiaj jest zapaloną pszczelarką i animatorką, w mieście częściej znaną jako Pszczółka Gosia niż Małgorzata Kierzkowska.
W juniorach bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy Warszawskiego Klubu Kolarskiego. Bardzo wyrównana rywalizacja przebiegała również w kategorii Masters. Kategorie Orlik i Elite miały do pokonania najdłuższy dystans - bo aż osiem trzykilometrowych pętli. Trasa nie była łatwa - liczne podjazdy i zjazdy, sporo piachu, wąskie, kręte ścieżki - o skali trudności może świadczyć ilość zniszczonego sprzętu - kilka zerwanych łańcuchów, wiele kapci, jedna rama, parę obitych głów i sporo otarć.
Najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni i uhonorowani dyplomami. Zawody, może nie idealne, ale z pewnością zaliczamy do udanych. Wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wystartowali serdecznie gratulujemy i już teraz zapraszamy na kolejną edycję, która odbędzie się 4 czerwca w Wieliszewie. Organizatorami imprezy byli Gminne Centrum Kultury i Sportu w Jabłonnie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legionowie.
GG
|
|









































