Przedszkole od nowego roku
25 czerwca 2010
Pomieszczenia po gimnazjum w Skrzeszewie mają zostać zaadaptowane na przedszkole, które będzie działało przy obecnej szkole podstawowej. Powstaje już plan zagospodarowania budynku dla najmłodszych wieliszewian.
Perła Wieliszewa niszczeje. Ma jakąś szansę?
Najcenniejszy zabytek gminy Wieliszew jest w opłakanym stanie. Gmina chce uratować tyle, ile się da, ale czas jest nieubłagany. Czy z zespołu pałacowego w Górze zostanie cokolwiek dla przyszłych pokoleń?
Jak dodaje wójt, przedszkole ma zostać urucho-mione od nowego roku kalendarzowego.
Pieniądze na modernizację budynku będą pochodziły z budżetu gminy. Obecnie wykonywana jest dokumentacja. Szacuje się, że całkowity koszt adaptacji po-mieszczeń wyniesie około 100 tys. zł.
bk
.



































