REKLAMA

Legionowo

kronika policyjna »

 

Awantura z tragicznym finałem. Jest zarzut zabójstwa

  20 marca 2023

alt='Awantura z tragicznym finałem. Jest zarzut zabójstwa'
zdjęcie poglądowe, fot. DB

Prokuratura Rejonowa w Legionowie przedstawiła zarzut zabójstwa jednej z czterech osób zatrzymanych na osiedlu Młodych w związku ze śmiertelnym ugodzeniem nożem. Najpewniej sąd zastosuje wobec podejrzanego areszt tymczasowy.

REKLAMA

Do awantury grupy osób na osiedlu Młodych w Legionowie doszło w piątek (17 marca) po godz. 21:00. W wyniku tego zdarzenia cios ostrym narzędziem w szyję otrzymał młody mężczyzna w wieku około 20 lat. Nieznani sprawcy zaatakowali biuro poselskie Mariusza Błaszczaka i siedzibę PiS w Legionowie Biuro poselskie Mariusza Błaszczaka i siedziba PiS-u w Legionowie zaatakowane kamieniami
14 marca wczesnym wieczorem nieznani sprawcy wybili szyby w biurze poselskim wicepremiera a zarazem ministra obrony narodowej Mariusza Błaszczaka. Policja z Legionowa prowadzi śledztwo w tej sprawie.

Zabójstwo w Legionowie

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Pomimo godzinnej reanimacji, życia zranionego mężczyzny nie udało się uratować. Lekarz stwierdził zgon. Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci zatrzymali trzech mężczyzn i kobietę w wieku od 20 do 30 lat, którzy mogli mieć bezpośredni związek z zabójstwem.

Przez wiele godzin policja pod nadzorem prokuratury przeszukiwała teren w celu znalezienia jak największej liczby dowodów, a także przesłuchiwała świadków. Podobno w pobliżu miejsca tragicznego zdarzenia śledczy zabezpieczyli nóż kuchenny, który mógł zostać użyty do zadania śmiertelnego ciosu młodemu mężczyźnie.

Zapraszamy na zakupy

Zarzut zabójstwa

W niedzielę 19 marca zebrany materiał dowodowy pozwolił śledczym przedstawić zarzut zabójstwa.

- Prokurator przedstawił wczoraj zarzut zabójstwa z art. 148 paragraf 1 kodeksu karnego jednej z zatrzymanych osób, mężczyźnie. Został również skierowany do sądu wniosek o zastosowanie trzymiesięcznego aresztu tymczasowego wobec mężczyzny. W tej chwili czekamy na decyzję sądu w tej sprawie. Co do pozostałych zatrzymanych w tej sprawie osób nie udzielamy na razie więcej informacji - poinformował "Gazetę Powiatową" rano w poniedziałek 20 marca legionowski prokurator Ireneusz Ważny.

Mężczyźnie grozi teraz kara dożywocia.

(db)

.
 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najchętniej czytane na TuLegionowo

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024