REKLAMA

Bemowo

budżet obywatelski

 

Znacznie skromniejsza bezpłatna oferta pływalni Pingwin

  6 września 2023

Znacznie skromniejsza bezpłatna oferta pływalni Pingwin
źródło: OSiR Bemowo

Budżet obywatelski Bemowa co roku oferuje mieszkańcom bezpłatne wejściówki na pływalnię Pingwin przy Oławskiej 3. W przyszłym roku będzie dużo skromniej.

REKLAMA

Jak co roku do budżetu obywatelskiego Bemowa składanych jest wiele propozycji dla miłośników pływania, które są chętnie przez mieszkańców wybierane. W tym roku głosowanie można scharakteryzować jednym znanym przysłowiem "z dużej chmury, mały deszcz", gdyż pomimo wielu propozycji, ostała się tylko jedna.

Tylko jeden projekt wygrał głosowanie

W przyszłym roku nie będzie realizacji drogiego projektu Edyty Oknińskiej. Jakie perfumy damskie wybrać na lato? Sprawdź zapachy, które są świeże i lekkie! Jakie perfumy damskie wybrać na lato? Sprawdź zapachy, które są świeże i lekkie!
Damskie perfumy są dzisiaj nieodłącznym elementem codziennych stylizacji na uczelnie, do pracy, na spotkanie z przyjaciółmi. Równie ważnym jak dobrze dobrane dodatki, biżuteria, odpowiedni makijaż czy fryzura.
Za milion złotych pomysłodawczyni zaproponowała 400 bezpłatnych wejściówek rodzinnych (2+1) w okresie od września do grudnia 2024 roku z założeniem, że co tydzień skorzysta z basenu 25 rodzin. Do tego przewidziała 800 indywidualnych bezpłatnych wejściówek w okresie od marca do grudnia. Tyle samo wejściówek przypadłoby mieszkańcom, którym przysługuje ulga na basenie. W ramach tej kwoty odbyłaby się też modernizacja szatni, a więc wymiana sanitariatów, natrysków, kabin zamykanych, armatury, posadzek, płytek i ławek oraz modernizacja recepcji. Projekt ten nie zyskał uznania w oczach głosujących, podobnie jak "Aqua Aerobic dla seniora 60+" za 120 tys. zł oraz bezpłatne pływanie dla dzieci do 8. roku życia za niespełna 27 tys. zł.

Zapraszamy na zakupy

Bezpłatnie na basenie przy Oławskiej

Z "pływackich" propozycji zwyciężył jedynie projekt Katarzyny Borowskiej przeznaczony dla dzieci i młodzieży. Za ponad 160 tys. zł oferowane będą wejścia dla rodzin - pływanie rekreacyjne, bez instruktora, upoważniające jedną osobę dorosłą wraz z jednym dzieckiem do lat 13 do skorzystania z małego basenu oraz wejścia indywidualne - pływanie rekreacyjne, bez instruktora dla osób powyżej trzynastego roku życia. 45-minutowe zajęcia będą zorganizowane w trzech turach w soboty i niedziele w grupach maksymalnie 14-osobowych (wejścia rodzinne) i grupach maksymalnie 16-osobowych (indywidualnie).

(jr)

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2023
Wakacje wrzesień i październik 2023

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA