REKLAMA

Bemowo

kalendarz imprez

 

Plenerowe harce z Bemowskim Centrum Kultury

  23 maja 2023

Plenerowe harce z Bemowskim Centrum Kultury
źródło: BCK

Czerwiec to start sezonu plenerowego w parku Górczewska i amfiteatrze. Zobaczcie co jeszcze nas czeka w tym miesiącu oprócz koncertów, wydarzeń i pikników!

REKLAMA

Chłód nie wita nas już o poranku, więc śmiało możemy zmierzać w kierunku promieni słońca i wybierać plenerową scenografię do wypełnienia przestrzeni naszego wolnego czasu. A co czeka na nas w otoczeniu naszej pięknej dzielnicy w najbliższym czasie?

Potańcówki na świeżym powietrzu

Jedyne w swoim rodzaju potańcówki w amfiteatrze chociażby! Zabierzcie więc swoją ulubioną parę pod rękę i w piątki o 19:00 zaglądajcie do Amfiteatru. Tam pod okiem uznanej instruktorki Beaty Stpiczyńskiej poznacie kroki tańca towarzyskiego, a następnie razem popłyniecie z gracją po parkiecie podczas potańcówki. Dzień dziecka na Bemowie. Trzy świnki i pokaz iluzji Dzień dziecka na Bemowie. Trzy świnki i pokaz iluzji
Bemowskie Centrum Kultury zaprasza na Dzień Dziecka w amfiteatrze na Jelonkach. W programie spektakl teatralny oraz pokaz iluzji.

Kup bilet

Koktajl Orientalny

Czerwiec to też czas, gdy można się wybrać w podróż na drugi koniec świata podczas Koktajlu Orientalnego. W tym roku będzie niezliczona ilość pokazów tańca brzucha, mnóstwo kolorów i egzotycznych brzmień. Tropikalne słońce, nawet w deszczowy dzień, gwarantowane!

Relaks, koncerty, pikniki

Gdyby jednak komuś było mało plenerowych atrakcji, zawsze może wybrać się na relaksacyjne spacery lub wyciszające sesje na hamakach w ramach projektu z Budżetu Obywatelskiego. Ponadto będą koncerty, pikniki, autorskie spotkania, warsztaty, spektakle, zajęcia i animacje. Zaglądajcie na stronę bemowskie.pl oraz profile BCK w mediach społecznościowych i bądźcie na bieżąco z repertuarem!

(as)

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2023
Wakacje wrzesień i październik 2023

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA