Play Forza wygrała
3 kwietnia 2009
22 marca w hali sportowej przy ulicy Księcia Janusza 1/3 odbył się turniej piłki nożnej. Najlepsza okazała się drużyna Play Forza.
Mieszkańcy chcą "więcej parku, mniej lunaparku"
Dwa projekty w tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego, na które chętnie zagłosowali mieszkańcy dotyczą parku Górczewska.
Do dalszej gry przeszło dziesięć drużyn. W parach ćwierćfinałowych spotkały się zespoły "Lepiej nie pytaj" i Play Forza (0:3) oraz Satelitos i U.M. Ostrów Mazowiecka (2:3). W finale Play Forza wygrała z U.M. (3:1). Zwycięzcy otrzymali złote medale, puchary oraz nagrody rzeczowe. W meczu o trzecie miejsce "Lepiej nie pytaj" uległo Satelitos (1:7). W hali panowała świetna atmosfera, grano zgodnie z zasadami fair play.
jj
.












































