REKLAMA

bck kino plenerowe 03 1bck kino plenerowe 03 2bck kino plenerowe 03 0
Bielany

Bielany. Pozytywnie

 

Plac zabaw na AWF urośnie. Będzie najładniejszy na Bielanach?

  8 kwietnia 2016

alt='Plac zabaw na AWF urośnie. Będzie najładniejszy na Bielanach?'

W cyklu "Bielany pozytywnie" pokazujemy miejsca może i oczywiste, za to pełne pozytywnej energii i dobrze rokujące oraz takie, które mocno wrosły w dzielnicę i kojarzą się jednoznacznie dobrze. Może się przydać "świeżym" mieszkańcom, którzy szukają takich lokalizacji; może posłużyć jako wskazówka, czym pochwalić się naszym gościom.

REKLAMA

autoreklama tustolica 2autoreklama tustolica 0
Budowa placu zabaw na terenie Akademii Wychowania Fizycznego trwa - i choć dla niektórych już jest wystarczająco atrakcyjny, to do ostatecznego kształtu wciąż mu jeszcze nieco brakuje.

Jeszcze w ubiegłym roku rozpoczął się drugi etap budowy tego placu zabaw. Powstały dwie strefy: wspinaczkowa wyposażona w ściankę ze szczeblami i chwytami wysokości 3 m, długości 14 m, otoczonej polem piaskowym amortyzującym upadek przy wspinaczce oraz strefa do skakania złożonej powierzchni elastycznej o wymiarach 100 x 100 cm, usytuowanej na poziomie gruntu, otoczonej bezpieczną nawierzchnią. Budowa przychodni na Wrzecionie zmierza ku końcowi Budowa przychodni na Wrzecionie zmierza ku końcowi Trwają prace wykończeniowe nowej przychodni przy ul. Przy Agorze 16b, do której zostanie przeniesiona podstawowa opieka zdrowotna dla dorosłych i dzieci, realizowana obecnie w przychodni przy ul. Wrzeciono 10c. Nie tylko lepsze warunki lokalowe, ale też więcej usług medycznych czekać będzie na pacjentów nowej placówki. Teraz jednak dzielnica uzyskała dodatkowe fundusze na rozbudowę, w ramach której planowane jest utworzenie boiska wielofunkcyjnego oraz strefy wypoczynku (ławki, leżaki, stojaki na rowery), ścieżek dojścia do siłowni, boiska i strefy odpoczynku. - Dojdą do tego nasadzenia zieleni, by teren zyskał na estetyce - zapowiada burmistrz Grzegorz Pietruczuk.

Miejsce jak najbardziej pozytywne, szkoda tylko, że jeszcze przed sezonem wandalom udało się uszkodzić jedną z trampolin. - Cóż, zdarzają się i takie przypadki, jednak teren jest chroniony i staramy się, by do nich nie dochodziło - mówi Grzegorz Pietruczuk.

Tak czy owak sprawdza się stara prawda - jak sami nie zadbamy, to nikt tego za nas nie zrobi. A warto odwiedzać park trampolin, bo każdy tu znajdzie coś dla siebie - od huśtawek i równoważni po wspinaczkowe tunele. A miłośnicy gadżetów mogą skorzystać z podziemnych telefonów. Dla nas - bomba!

(wt)

Macie swoje pozytywne miejsca? Pochwalcie się nimi!.

Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

norblin 02 2norblin 02 0

Czytaj na ten temat

Komentarze (1)

# JanekMaciag

08.04.2016 10:51

Zróbcie tylko coś z tym płotem i szmatami reklamowymi,które na nim wiszą.
więcej na forum

REKLAMA

cmp moje zdrowie 1cmp moje zdrowie 2cmp moje zdrowie 0

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 2smaki zycia 2024-09-03 0

REKLAMA

bck akademia malucha 2bck akademia malucha 0

REKLAMA

bck klub przygód 2026 3bck klub przygód 2026 0

REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 1refleks chlodnictwo 2024-11-21 2refleks chlodnictwo 2024-11-21 0

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA