REKLAMA

Bemowo

kalendarz imprez »

 

W środę piknik sąsiedzki. "Poznajmy się na Jelonkach"

  26 września 2023

alt='W środę piknik sąsiedzki. "Poznajmy się na Jelonkach"'
Bemowskie pikniki sąsiedzkie cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców źródło: Jarosław Dąbrowski - Przewodniczący Rady Dzielnicy Bemowo

W środę 27 września przy skrzyżowaniu ulic Powstańców Śląskich i Górczewskiej odbędzie się piknik "Poznajmy się na Jelonkach Północnych". - Serdecznie wszystkich zapraszamy. Nie zabraknie atrakcji, sąsiedzkich rozmów i dobrej kuchni - mówi wiceburmistrz Jakub Gręziak.

REKLAMA

Piknik wystartuje o godzinie 16 i odbędzie się na terenie zielonym między ul. Kossutha a stacją metra Bemowo. - Zapraszamy wszystkich mieszkańców Jelonek Północnych oraz oczywiście innych osiedli. Jakie perfumy damskie wybrać na lato? Sprawdź zapachy, które są świeże i lekkie! Jakie perfumy damskie wybrać na lato? Sprawdź zapachy, które są świeże i lekkie!
Damskie perfumy są dzisiaj nieodłącznym elementem codziennych stylizacji na uczelnie, do pracy, na spotkanie z przyjaciółmi. Równie ważnym jak dobrze dobrane dodatki, biżuteria, odpowiedni makijaż czy fryzura.
Dotychczasowe pikniki sąsiedzkie pokazały, że potrzeba wspólnego spędzania czasu jest bardzo duża - mówi wiceburmistrz Jakub Gręziak.

Atrakcje, muzyka i finalista Masterchefa

Atrakcje dla najmłodszych i trochę starszych zapewni Majorka Animatorka, zaś o oprawę muzyczną zadba DJ Damian. - Tradycyjnie nie zabraknie wspólnego gotowania z finalistą Masterchefa Mariuszem Szwedem, który przygotuje tradycyjny polski przysmak... jesienny. Jaki? Nie zdradzę. Każdy jednak będzie mógł za darmo posmakować tej potrawy w wykonaniu mistrza kuchni. Zapraszam na piknik! - dodaje Jarosław Dąbrowski, przewodniczący Rady Dzielnicy Bemowo.

Udział w pikniku jest bezpłatny.

HK

.
 

Komentarze (1)

# Elżbieta

28.09.2023 09:35

I wrócilismy do czasów kampanii za publiczne pieniądzeTak wyglądają rządy w wykonaniu Jarosława Dąbrowskiego. Jakoś we wczesniejszych latach nic się ciekawego nie działo. a teraz piknik goni piknik, gwiazdka estradowa goni gwiazdkę. Zupełnie jak dozynki w wykonaniu PIS.
więcej na forum

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy