REKLAMA

bck zajecia zapisy 1bck zajecia zapisy 2bck zajecia zapisy 0
Bielany

Komunikacja

 

Pętla Chomiczówka zostaje. To był prima aprilis

  10 kwietnia 2017

alt='Pętla Chomiczówka zostaje. To był prima aprilis'
źródło: Warszawikia / Mikiapole3

Od 1 kwietnia minęło półtora tygodnia, ale mieszkańcy nadal dopytują w ZTM i urzędzie dzielnicy o likwidację pętli 116 i 180.

REKLAMA

norblin lipiec 02 2norblin lipiec 02 0
"Warszawski samorząd chce sprzedać teren pętli przy Conrada. 116 i 180 będą musiały zmienić trasy" - napisaliśmy 1 kwietnia. Data wzbudziła podejrzenia części czytelników, którzy słusznie odebrali artykuł jako primaaprilisowy żart. Wólczyńska bez ścieżki rowerowej. ZDM stawia na Żeromskiego Wólczyńska bez ścieżki rowerowej. ZDM stawia na Żeromskiego Mieszkańcy Bielan od dawna apelują o drogę rowerową wzdłuż Wólczyńskiej - między ul. Sokratesa a ul. Aspekt. Na razie jednak inwestycja pozostaje w sferze planów, bo Zarząd Dróg Miejskich ma inne priorytety. Niektórzy dali się jednak złapać i... do tej pory do bielańskiego ratusza docierają pytania w tej sprawie.

Dajmy urzędnikom skupić się na sprawach realnych. Na ten moment zmiany tras 116 i 180 nie są planowane, podobnie jak likwidacja pętli przy Conrada.

(red)

.
Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

bck kiermasz 2bck kiermasz 0

Komentarze (10)

# Rudol

11.04.2017 00:19

Głupi ten żart

# Areyoufckingkiddingme

11.04.2017 08:54

"Ahaha nie będziecie mieli czym jeździć bardzo smieszne"

# Rudol

11.04.2017 10:08

NA TEN MOMENT ZMIANY TRAS 116 I 180 NIE SĄ PLANOWANE ,PODOBNIE JAK LIKWIDACJA PĘTLI .....
Za rok sprawa powróci.

REKLAMA

Tech Research Studies 2Tech Research Studies 0

# Heroes

11.04.2017 10:35

A skąd te informacje, podobno w pobliskim sklepie są zbierane podpisy w sprawie nie likwidowania pętli i skracania lini autobusowej

# bystra jak cię mogę

11.04.2017 11:23

Efekt? 1. Żart był nietrafiony, ale tak czasem bywa. 2. Czytelnicy tej gazety są mocno "nieogarnięci", nie czytają uważnie tekstu, nie analizują go, nie znają historii dzielnicy, a wypowiadają się "wielce mądrze" = dali się nabrać. 3. Jedyny pożytek z tego wynika taki, że wzrosła ilość wejść na stronę, czyli wypowiedzi na forum i ew. słupków wzrostu z reklam. Drodzy Bielańczycy, przestańcie bić pianę i skończcie ten temat. Luz. I szlus.

# beton

11.04.2017 15:24

GŁUPI ŻART , powoduje zamieszanie w ZTM i DZIELNICY ! poprosimy o "kolejne rewelacje" które zablokują SOR na Bielanach, można "coś" napisać i zająć STRAŻ POŻARNĄ i POLICJĘ ! A teraz ... posadzić pismaków (chyba z gimbazy ci ludzie? sądząc po poziomie żartu ) przy telefonach w dzielnicy i ztm by odbierali telefony i wyjaśniali głupotę którą opisali.

REKLAMA

cmp moje zdrowie 2cmp moje zdrowie 0

# Zbyszek

11.04.2017 21:26

Czy słyszeliście ostatnie wiadomości ,że na pętli chcą postawić meczet?

# *****

12.04.2017 10:51

Nie chcemy żadnych bloków ani meczetów!Chcemy żeby została pętla!

# Danka

17.04.2017 11:34

Jak skasują od 1 lipca 180 to pętla ulegnie samoczynnej degradacji.

REKLAMA

atal zakatek harmonia 2atal zakatek harmonia 0

# Bronisław Moczkałowski

03.03.2018 09:46

Ciekawe jaki żart w tym roku
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

bck wakacje 2026 3bck wakacje 2026 0
Wstąp do księgarni

REKLAMA

bck spolecznosciowy 1bck spolecznosciowy 2bck spolecznosciowy 0

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

bck akademia malucha 2bck akademia malucha 0

REKLAMA

bck open stage 2026a 2bck open stage 2026a 0

REKLAMA

autoreklama tustolica 3autoreklama tustolica 0

REKLAMA

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA