Pętla Chomiczówka zostaje. To był prima aprilis
10 kwietnia 2017
Od 1 kwietnia minęło półtora tygodnia, ale mieszkańcy nadal dopytują w ZTM i urzędzie dzielnicy o likwidację pętli 116 i 180.
Wrzeciono: psy opanowały strefę rekreacji. Mieszkańcy podzieleni
Zapowiadana i otwarta z wielką pompą przez bielańskich samorządowców międzypokoleniowa strefa rekreacji i wypoczynku przy Frygijskiej na osiedlu Wrzeciono miała łączyć wszystkich mieszkańców. Szybko jednak zaczęła ich dzielić.
Niektórzy dali się jednak złapać i... do tej pory do bielańskiego ratusza docierają pytania w tej sprawie.
Dajmy urzędnikom skupić się na sprawach realnych. Na ten moment zmiany tras 116 i 180 nie są planowane, podobnie jak likwidacja pętli przy Conrada.
(red)
.










































