REKLAMA

Wola

komunikacja »

 

Odrobinę lepiej

  8 maja 2009

Nadal trwa remont Trasy W-Z. Na remontowanym torowisku wzdłuż Młynarskiej położono już częściowo nowe tory. To pierwsze widoczne efekty przeprowadzanych tu prac.

REKLAMA

Obecnie ulicą Wolską kierowcy jeżdżą jednym pasem. Zwężona została także al. Solidarności między Okopową a Młynarską. Młynarska na całej długości jest zam-knięta. I tak będzie do 9 maja.

Później niewiele się jednak zmieni. Od 10 maja całkowicie przejezdna będzie ul. Wolska przy skrzyżowaniu z Młynarską. Reszta utrudnień pozostaje na razie bez zmian.

A czego możemy oczekiwać po remoncie?

Na całej długości Trasy W-Z od Młynarskiej do Jagiellońskiej będziemy mieli nowe torowisko. Dodatkowo na Młynarskiej zostaną przebudowane tory tramwajowe. Tu też wydzielony będzie pas ruchu tylko dla tramwajów i autobusów. Samochody nie będą już jeździły po torowisku - dla nich buduje się oddzielny pas.

Po zakończeniu remontu Trasy W-Z autobusy i tramwaje pojadą pierwszym w Warszawie trampasem - miejscem przeznaczonym dla komunikacji miejskiej. Za-nim to jednak nastąpi, przed wykonawcą jeszcze wiele pracy. Zakończenie robót przewidywane jest dopiero na październik tego roku.

Agnieszka Pająk-Czech

 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break