Nowe boisko w szkole na Radzymińskiej
23 maja 2008
Już wkrótce w Szkole Podstawowej nr 84 na Radzymińskiej odbędzie się festyn z okazji otwarcia nowego boiska. Mimo że oficjalne otwarcie planowane jest na 14 czerwca, dzieciaki ze szkoły już korzystają z nowego obiektu.
Dom państwa "Strzałkowskih"
Drewniak przy ulicy Siedzibnej 40 na Nowym Bródnie jest tak głęboko ukryty w krzakach, że pawie go nie widać. A szkoda, bo na jego ścianie szczytowej zachowała się bardzo interesująca tabliczka...
Zainstalowano nowoczesne oświetlenie oraz monitoring. Dostaliśmy od dzielnicy specjalną maszynę do sprzą-tania boiska. Mam nadzieję, że nowoczesne boisko będzie przez lata służyło zarów-no naszym uczniom, jak i młodzieży z okolicy - podsumowuje dyrektor.
Urząd dzielnicy zapowiada, że już wkrótce zostaną otwarte kolejne przyszkolne boiska, a tymczasem podstawówka na Radzymińskiej świętuje. 14 czerwca między 14 a 18 organizuje festyn dla dzieci ze szkoły oraz wszystkich mieszkańców Zaci-sza. Atrakcji będzie sporo. Odbędą się liczne turnieje i konkursy z nagrodami oraz występy artystyczne uczniów oraz młodzieży z sąsiedniego domu kultury. - Planu-jemy dla gości drobny poczęstunek - zachęca do udziału dyrektor Zawadzki.
APC
.





































