Nowa oligocenka?
12 marca 2010
Mieszkańcy ulic Wrzeciono oraz Przy Agorze proszą o ujęcia wody oligoceńskiej na terenie swoich osiedli.
Czekaliśmy sześć lat! Rowerowe absurdy znikną z Wrzeciona
Na Wrzecionie ruszają prace nad odcinkami dróg dla rowerów i hulajnóg, których chcieli sami mieszkańcy.
Lindego róg Kaspro-wicza, obecnie nieczynny z powodu remontu szkoły i budowy nowego basenu, zo-stanie zmodernizowany i oddany do użytku na przełomie 2010 i 2011 r. - informuje Tadeusz Olechowski, rzecznik prasowy urzędu dzielnicy Bielany.
AP
Dziurawa jezdnia, brak chodnika, zdemolowana wiata przystankowa? Chcesz, aby "Echo" po-mogło Ci w kontaktach z urzędnikami - dzwoń 22 392-08-30..














































