Nowa, lepsza kładka dla pieszych nad Toruńską
11 sierpnia 2015
Park Handlowy Targówek nie ma najlepszego połączenia dla pieszych od strony Białołęki. Najbliższe przejścia są albo pod wiaduktem przy Radzymińskiej, albo w ciągu Głębockiej. Teraz jednak się to zmieni.
Kładka kosztowała blisko milion złotych i została zbudowana ze środków centrum handlowego.
Wiata pod... dachem. Całe Bródno się śmieje
Urzędnicy zdecydowali o ustawieniu nowoczesnych wiat na przystanku Pelcowizna w ciągu ulicy Wysockiego. Idea słuszna, natomiast... po co stawiać wiatę, skoro przystanek znajduje się pod estakadą, która chroni go przed deszczem, słońcem i innymi niemiłymi warunkami atmosferycznymi?
(red)
.






































