Nadużyli gościnności
30 stycznia 2012
Gość w dom, Bóg w dom - mówiło przysłowie. Czasy się zmieniają, a przysłowia też powinny, bo niektórzy goście ewidentnie gościnności nadużywają. Ot, na Targówku chociażby.
Nowy plac zabaw na Bródnie. A kiedy w parku Wiecha?
W parku Bródnowskim trwa budowa naturalnego placu zabaw wraz z nowymi nasadzeniami. Nie wszyscy jednak się z tego cieszą.
Wtedy drugi wyniósł z mieszkania laptop, złote bransoletki, kolczyki, pierścionki i wisiorki. Skradzione rzeczy były warte 5 tysięcy złotych.
Policjanci zaczęli szukać. Szukali, sprawdzali, typowali, aż trafili na Michała B. z Pragi Północ. Mieli tak mocne dowody, że postawili osiemnastolatkowi zarzut kradzieży. Jak sąd się uprze, to kolejnych pięć swoich urodzin będzie świętował w zaciszu celi.
TW Fulik
na podstawie informacji policji





































