REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bemowo

wypadki

 

Na trasie S8 spłonęła ciężarówka

  13 grudnia 2021

Na trasie S8 spłonęła ciężarówka
źródło: Agencja Wyborcza.pl / Dariusz Borowicz

Po raz drugi w ciągu ośmiu miesięcy doszło do pożaru ciężarówki przejeżdżającej trasą Obrońców Grodna w pobliżu ul. Dywizjonu 303.

REKLAMA

Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło około godz. 16:00 na jezdni w kierunku mostu Grota-Roweckiego. W kabinie ciężarówki przewożącej śmieci pojawił się ogień.

REKLAMA

Pożar na S8

Zanim ogniem zajęły się śmieci, kierowca zdążył zjechać na pas awaryjny i uciec z ciężarówki. Na trasę Obrońców Grodna wezwano straż pożarną, która opanowała żywioł. Na tzw. północnej obwodnicy Warszawy utworzyły się ogromne korki.

REKLAMA

Tragiczny wypadek z kwietnia

W kwietniu niemal w tym samym miejscu trasy szybkiego ruchu doszło do tragedii. Gdy w jadącym tranzytem przez Warszawę tirze pękła opona, ciężarówka wypadła z pasa ruchu i dopchnęła do ekranu akustycznego osobowe bmw. Następnie zapaliło się przewożone na naczepie drewno. Kierowca tira wypadł z kabiny i zginął na miejscu. Kierowca bmw jest lekko ranny.

(dg)

 

Komentarze (4)

# Jelonkowy

13.12.2021 21:34

Trasa S8 to jakiś dramat. Nie ma dnia bez kolizji lub wypadku. Wprowadzić ograniczenie do 80 km/h na całej długości i postawić fotoradary, będzie wolniej, ale przynajmniej będzie można przejechać. Teraz co drugi dzień korek i stania na godziny...

# Żabka

13.12.2021 23:10

Tam najbezpieczniej jedzie się w korku, samochody wolno suną, zachowując odległości przepisowe.

# James

14.12.2021 12:01

Najciekawsze jest jednak to, że najwięcej stłuczek (bez obrażeń) zdarza się rano kiedy jest korek i po południu, kiedy jest korek. Potem pojawiają się migające niebieskie i żółte światła, a inni kierowcy gapią się jak zahipnotyzowani i powodują kolejne stłuczki. Pęknięta opona spowodowała by tamten wypadek nawet jakby było ograniczenie do 80, bo tyle ten pojazd jechał wtedy. Pożar silnika w starym rupieciu też nie był spowodowany prędkością.
Problemem jest brak umiejętności kierowców, ich głupota i pojazdy, które nigdy nie powinny znaleźć się na drodze - pęknięta opona, pożar silnika.

REKLAMA

# listek

14.12.2021 22:34

Zgadzam się z opinią #Jelonkowy. S8 to jedna z najniebezpieczniejszych tras, nie tylko na odcinku warszawskim. Ciągle jakieś katastrofy TIRów i osobowych. Ruch ogromny, a kierowcy traktują trasę jako tor wyścigowy. Fotoradary bardzo by się przydały. I to na całej trasie
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Helloprint Polska

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2022

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA