REKLAMA

Legionowo

kultura »

 

Muzyka rockowa i poważna

  15 marca 2003

Trzecia dekada marca i początek kwietnia to okres obfitujący w różnorodne propozycje kulturalne Miejskiego Ośrodka Kultury w Legionowie.

REKLAMA

Szczególnie aktywna jest placówka przy ul. Norwida 10, ale ciekawe rzeczy będą także odbywały się w budynku przy ul. Targowej 65.

W drugim z wymienionych miejsc 21 marca o godz. 12.00 rozpocznie się wystawa plastyczna "Topienie Marzanny". Wstęp wolny. Natomiast sześć dni później w tym samym miejscu - 27 marca o godz. 14.00 uczta dla melomanów, czyli koncert muzyki poważnej zatytułowany "Audycja muzyczna". Komputerowi zapaleńcy na pewno nie opuszczą najbliższej giełdy komputerowej, zaplanowanej na 23 marca od 12.00 do 18.00.

Z imprez odbywających się przy ul. Norwida 10 warto zwrócić uwagę na VI Spotkanie w Barze Artystycznym. Bohaterem wieczoru będzie Lech Szprot i jego goście. Wydarzenie to odbędzie się 21 marca o 19.00. Bilety wstępu w cenie 10 zł. Dokładnie tydzień później - 28 marca o 19.00 - rozpocznie się następne - VII Spotkanie w Barze Artystycznym. Tym razem Wojtek Gęsicki z przyjaciółmi. Opłata za wstęp jak zwykle 10 zł.

Śpiewacy-amatorzy powinni zwrócić uwagę na eliminacje do konkursu "Śpiewaj jeśli możesz, a MON ci pomoże". Początek artystycznych zmagań 4 kwietnia o godz. 17.00.

Nie będą także zawiedzeni miłośnicy muzyki rockowej. To z myślą o nich zorganizowany zostanie koncert zespołów "Suffer" oraz "Uspide Down". Pierwsza z tych kapel jest rodem z Czech. Koncert rozpocznie się 5 kwietnia o godz. 18.00. Bliższe informacje o tych i innych propozycjach Miejskiego Ośrodka Kultury można uzyskać osobiście, udając się z wizytą lub telefonicznie - 784 44 99.

gc

 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuLegionowo

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA