REKLAMA

Legionowo

sport »

 

Korty na stadionie

  29 marca 2003

Prezydent Legionowa uzyskał zgodę rady miejskiej na dokonanie dzierżawy stadionu miejskiego firmie, która ma na jego terenie wybudować dwa kryte korty tenisowe.

REKLAMA

- Inwestycja powinna powstać jeszcze w tym roku. Będzie to bardzo nowoczesny obiekt sportowy wykonany zgodnie z najnowszymi technologiami. Przewidują one m.in. uchylany dach - wyjaśnia Magda Kielczak, rzecznik urzędu miejskiego.

W drugim etapie inwestycji przewidziane jest między innymi boisko do siatkówki. Za wcześnie jeszcze na zdradzanie wszystkich szczegółów. Na razie trwają negocjacje dotyczące detali technicznych kontraktu. Dzierżawcą będzie firma Atol.

Dla mieszkańców Legionowa najważniejsze jest, by korty nie miały charakteru typowo komercyjnego. Jak nas zapewniono w urzędzie miejskim z kortów będą mogli korzystać wszyscy zainteresowani. Będą zajęcia dla dzieci i młodzieży oraz kursy tenisa. Część treningów przewidziano w ramach zajęć szkolnych.

W chwili podpisania umowy między miastem a dzierżawcą postaramy się podać szczegółowy harmonogram prac i poinformować, z jakich jeszcze innych atrakcji sportowo-rekreacyjnych będą mogli skorzystać mieszkańcy Legionowa.

gc

 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuLegionowo

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA