REKLAMA

Wola

różne »

 

Mural antyprzemocowy na Woli ma dodawać odwagi

  13 grudnia 2023

alt='Mural antyprzemocowy na Woli ma dodawać odwagi'
źródło: Dzielnica Wola

Kilka dni temu odsłonięto mural mający dodawać odwagi mieszkańcom Woli, doświadczającym lub będącymi świadkami przemocy domowej.

REKLAMA

Ciekawe i intrygujące murale to jeden z charakterystycznych elementów wolskiego krajobrazu. Artystyczne malowidła zdobią ściany budynków m.in. Jak zapakować paczkę, aby dotarła bezpiecznie? Najlepsze praktyki pakowania paczek Jak zapakować paczkę, aby dotarła bezpiecznie? Najlepsze praktyki pakowania paczek
Pakowanie i nadawanie paczeki to nie tylko umieszczenie przedmiotów w pudełku. Ważne jest, aby paczka była odpowiednio zabezpieczona, aby uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Poniżej przedstawiamy najlepsze praktyki pakowania paczek, które pomogą zapewnić bezpieczną dostawę paczki.
przy Al. "Solidarności" 173, ul. Ogrodowej 59a i 65, ul. Żelaznej 24, 49 i 91, ul. Chmielnej 120 i wielu innych miejscach na terenie całej dzielnicy. Tym razem mural ozdobił ścianę budynku mieszczącego się przy ul. Jana Olbrachta 44.

Antyprzemocowy mural na Woli

Nowy mural porusza temat przemocy domowej i ma zachęcać do sięgania po pomoc. Jest efektem inicjatywy wolskich radnych z komisji ds. problemów społecznych, którzy chcieli w ten sposób zwrócić uwagę opinii publicznej na ten problem. Przemocy domowej doświadcza w Polsce ponad 800 tys. kobiet i 160 tys. dzieci.

MB

.
 

Komentarze (4)

# klocek

14.12.2023 17:55

Dokupcie młot, duży, dla pomysłodawcy. NIe ma na co naszej kasy wydawać?

# Bolek

14.12.2023 22:17

Program partii programem narodu. Jeśli ktoś myśli że propaganda rozwiąże problem społeczny to się myli. Jako żywo przypomina mi to kampanie propagandowe tego typu z czasów PRL i te hasła w stylu "myj ręce" lub "pij mleko". O stronce zarzucanej przez imperialistow nie wspomnę. PRL wraca i pozorowanie działań też. Dobrego nastroju.

# rex

15.12.2023 12:35

Zróbcie jeszcze mural dla feminazistek: mieszkanie-za-przemoc+ . Żeby miały lepszą instrukcję,jak zdobyc własne lokum kosztem swojego byłego faceta.

REKLAMA

# kuc

30.01.2024 22:56

Kiedy mural o równym wieku emerytalnym, a właściwie to wyższym dla kobiet, bo dłużej żyją?
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zima 2023/2024
Zima 2023/2024

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe