Metrem na Bemowo. Ruszyło drążenie tuneli
28 lipca 2020
Budowa przedostatniego odcinka podziemnej kolei rozpoczęła się na dobre.
Mały autobusik na wielkie warszawskie osiedle
Po otwarciu stacji metra Bemowo mieszkańcy bloków przy Batalionów Chłopskich, Rayskiego czy Coopera nie zyskają nowych połączeń autobusowych. W okolicy nie ma odpowiedniej siatki ulic.
- Krystyna ma do pokonania najkrótszy odcinek (137 metrów), który łączy komorę torów odstawczych i znajdujący się po drugiej stronie skrzyżowania Górczewskiej i Powstańców Śląskich korpus stacji Powstańców Śląskich - informuje warszawski ratusz. - Jako druga wyruszy tarcza Elisabetta.
Prace związane z drążeniem tuneli między Powstańców Śląskich a Księcia Janusza powinny zakończyć się do końca roku.
(dg)
.














































