Mali karatecy spotkają się na wschodniej Białołęce
1 kwietnia 2014
W najbliższą niedzielę w Szkole Podstawowej nr 112 (ul. Zaułek 34) odbędą się mistrzostwa klubu karate shinkyokushin Sekai.
Od września będzie kino na Białołęce!
Nie po drugiej stronie Wisły, nie na Woli, Targówku czy w Śródmieściu. U nas, blisko. Białołęcki Ośrodek Kultury otwiera salę kinową z ofertą dla wszystkich miłośników sztuki filmowej i dobrej rozrywki.
Początek zawodów o 10:00.
Wstęp wolny.
(red)
.





































