Lodowisko startuje 12 grudnia
10 grudnia 2014
Od 12 grudnia, od godz. 16.00 przy Arenie Legionowo będzie otwarte miejskie lodowisko. Dla pierwszych 100 osób wstęp bezpłatny.
Na miejscu będzie szatnia, punkt ostrzenia łyżew (usługa ta kosztuje 10 złotych) i wypożyczalnia sprzętu (8 złotych - łyżwy, 6 złotych - kask).
Legionowo wraca do PRL-u
W ubiegłym roku w centrum Legionowa powstały dwa lokale, nawiązujące do klimatów PRL-u. Nowa moda?
W tygodniu w godzinach 8.30 - 15.00 z lodowiska korzystać będą uczniowie (z przerwami), dla pozostałych mieszkańców tafla będzie dostęna w godzinach 16.00-20.30 (z przerwą techniczną od 18.00 do 18.30). W sobotę i niedzielę z obiektu będzie można korzystać w godzinach 8.30 do 20.30 (z przerwami).
(red)
.




































