Lodowisko otwierają już w sobotę
14 listopada 2012
Już od 17 listopada będzie czynne sztuczne lodowisko na Bemowie.
Otwarcie obiektu zapowiedziano na sobotę 17 listopada.
Tablica pamiątkowa dla oszusta?
Czyje sumienia mają uspokoić kolejne tablice pamiątkowe honorujące nawet przebierańca i oszusta?
Ze ślizgawki - bezpłatnie - będzie można korzystać codziennie od godz. 9.00. Sesje będą trwać 90 minut, po każdej nastąpi półgodzinna przerwa technologiczna (dłuższa pauza planowana jest między 14.30 a 16.00). Na miejscu będzie można za darmo naostrzyć łyżwy bądź je wypożyczyć (za kaucją - 150 złotych bądź zostawiając dowód osobisty). Bezpłatna będzie też szatnia.
(wt)
.












































