Lemury odpoczywają w Szczyrku
25 stycznia 2012
Z nowym rokiem zaczął się dla Klubu Judo Lemur nowy sezon. Trenerzy postanowili rozpocząć go zgrupowaniem w Szczyrku. 15 stycznia zebrało się 43 dzielnych młodych zawodników nie tylko ze wschodniej Białołęki, ale i z pozostałych filii: z Tarchomina, Bródna, Woli i Kobiałki.
Biblioteka na świeżym powietrzu, sprawdzi się u nas?
Budki z książkami w parkach Białołęki? Czy będą projektem, który ożywi czytelnictwo w naszej dzielnicy?
Dodatkowo spacerują po górach i toczą walki na śnieżki, które, jak wiadomo z naszych tajnych źródeł, trenerzy notorycznie przegrywają. Jednak przede wszystkim dzieci uczą się tam samodzielności, bo czasami nawet dorosłym jest się ciężko ubrać na mróz i głęboki śnieg, a potem to wszystko wysuszyć. Mają też zajęcia z zakresu zdrowego żywienia, dowiadują się co jeść powinni, czego im nie wolno i co im jest potrzebne, żeby być zdrowym i lepiej trenować.
(red)
.







































