Lekkie baloniki przejadą przez Legionowo
23 października 2014
"Bądź lekki jak balonik!" - pod tym hasłem legionowski urząd zaprasza na imprezę rowerową.
Fotopułapka uchwyciła łanię. Uwagę zwraca coś jeszcze
Na profilu facebookowym Nadleśnictwa Pułtusk opublikowano kolejne nagranie z fotopułapki. Widać na nim łanię jelenia szlachetnego. Uwagę zwraca jednak nie tylko samo zwierzę, ale także unosząca się nad nim chmura owadów, przypominająca o uciążliwościach letnich dni w lesie.
Peleton ruszy spod ZSP nr 2 na Jagiellońskiej, by przejechać na Kolejową - tam zostanie uroczyście otwarta ścieżka rowerowa. Później powrót na Jagiellońską 67, gdzie powstanie tymczasowe miasteczko ruchu drogowego, staną też punkty kontroli technicznej jednośladów i będą odbywać się animacje dla dzieci oraz zajęcia fitness dla dorosłych. Punktem kulminacyjnym będzie wypuszczenie w niebo baloników - punktualnie o 15.00.
Zapraszamy!
(red)
.



































