REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bielany

kultura

 

Kultura na północy

  7 listopada 2003

Filia Bielańskiego Ośrodka Kultury "Przy Estrady" (ul. Estrady 112) działa już od września. O jej otwarciu pisaliśmy zresztą na łamach "Echa". Teraz czas na informacje o ofercie programowej.

REKLAMA

Poza pracami kół zainteresowań warto zwrócić uwagę na adresowane do wszystkich imprezy kulturalne. Już 9 listopada "Nad śpiewem po przodkach deliberacje". Jest to program słowno-muzyczny poświęcony rocznicy odzyskania niepodległości prowadzony przez Dariusza Jakubowskiego. - Proponujemy chwilę zadumy nad przeszłością oraz refleksję dotyczącą dziedzictwa, które wnosimy do Unii Europejskiej - powiedziała "Echu" Agata Gąsiorowska z Bielańskiego Ośrodka Kultury. Początek imprezy o godz. 18.00. Wstęp 5 zł. Jest to symboliczna opłata przyjęta w tej placówce przy imprezach otwartych.

Sześć dni później, czyli 15 listopada odbędzie się wieczór z balladami Leonarda Cohena. Śpiewa Kuba Michalski, znany już z występów przy ul. Goldoniego. Początek o 18.00.

Z kolei 22 listopada o godz. 16.00 rodzice wraz z dziećmi będą mogli obejrzeć bajkę "Księżniczka w potrzasku". Wystąpi zawodowa trupa aktorska.

"Przy Estrady" zaprasza także na Andrzejki. Impreza andrzejkowa obędzie się 30 listopada. Poprowadzi Janusz Tylman. Będą wróżby, lanie wosku oraz gwiazda wieczoru - wróżka Aida. Oczywiście nie zabraknie również śpiewu.

Bliższe informacje o wspomnianych imprezach oraz o wszystkich innych wydarzeniach w Filii Bielańskiego Ośrodka Kultury można uzyskać pod telefonem 835-54-44.

gc

 

Czytaj na ten temat

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA