REKLAMA

bck bal u pana kleksa 1bck bal u pana kleksa 2bck bal u pana kleksa 0
Bielany

kultura »

 

Kultura na północy

  7 listopada 2003

Filia Bielańskiego Ośrodka Kultury "Przy Estrady" (ul. Estrady 112) działa już od września. O jej otwarciu pisaliśmy zresztą na łamach "Echa". Teraz czas na informacje o ofercie programowej.

REKLAMA

atal 002 2atal 002 0
Poza pracami kół zainteresowań warto zwrócić uwagę na adresowane do wszystkich imprezy kulturalne. Już 9 listopada "Nad śpiewem po przodkach deliberacje". Jest to program słowno-muzyczny poświęcony rocznicy odzyskania niepodległości prowadzony przez Dariusza Jakubowskiego. - Proponujemy chwilę zadumy nad przeszłością oraz refleksję dotyczącą dziedzictwa, które wnosimy do Unii Europejskiej - powiedziała "Echu" Agata Gąsiorowska z Bielańskiego Ośrodka Kultury. Początek imprezy o godz. 18.00. Wstęp 5 zł. Jest to symboliczna opłata przyjęta w tej placówce przy imprezach otwartych.

Sześć dni później, czyli 15 listopada odbędzie się wieczór z balladami Leonarda Cohena. Śpiewa Kuba Michalski, znany już z występów przy ul. Goldoniego. Początek o 18.00.

Z kolei 22 listopada o godz. 16.00 rodzice wraz z dziećmi będą mogli obejrzeć bajkę "Księżniczka w potrzasku". Wystąpi zawodowa trupa aktorska.

"Przy Estrady" zaprasza także na Andrzejki. Impreza andrzejkowa obędzie się 30 listopada. Poprowadzi Janusz Tylman. Będą wróżby, lanie wosku oraz gwiazda wieczoru - wróżka Aida. Oczywiście nie zabraknie również śpiewu.

Bliższe informacje o wspomnianych imprezach oraz o wszystkich innych wydarzeniach w Filii Bielańskiego Ośrodka Kultury można uzyskać pod telefonem 835-54-44.

gc

 

REKLAMA

san giovani ogolny 2021-09-29 nowy 2san giovani ogolny 2021-09-29 nowy 0

Czytaj na ten temat

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

biedronka 018 3
Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

biedronka 017 1biedronka 017 2

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

cemat box 2cemat box 0

REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 2refleks chlodnictwo 2024-11-21 0

REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 3smaki zycia 2024-09-03 0

REKLAMA

Promocje Cyfrowe.pl
Promocje Cyfrowe.pl
Promocje Cyfrowe.pl

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Lato 2025
Lato 2025
Lato 2025

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA