REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bielany

kultura

 

Kultura do wyboru

  23 listopada 2002

W kalendarium kulturalnym wydarzeń, które zaplanowano na najbliższe tygodnie, jak zwykle jest wiele ciekawego.

REKLAMA

Będą wystawy, koncerty muzyczne, spotkania literackie i występy kabaretowe. Można znaleźć coś dla siebie, nawet jeśli jest się smakoszem kultury o bardzo wyrobionym guście.

Bielańska Grupa Twórcza działająca w Bielańskim Ośrodku Kultury przy ul. Goldoniego 1 zaprasza od 27 listopada na wystawę poplenerową. Z kolei w bibliotece przy ul. Duracza 19 rozpocznie się 28 listopada wystawa "Stefan Żeromski - 1864-1925 - Życie i Twórczość".

Koniec miesiąca upłynie pod hasłem imprez andrzejkowych. Można wybrać się 29 listopada na dyskotekę z programem kulturalnym (tradycje andrzejkowe). Początek o 18.00 przy ul. Szegedyńskiej 9a. Na Wieczór Andrzejkowy przy saloniku Hanny Rek zaprasza placówka przy Goldoniego 1. Z kolei Andrzejkowy Bal Integracyjny dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej organizuje Miejski Dom Kultury (ul. Andersena 4). Impreza rozpocznie się 30 listopada o godz. 11.00.

Miłośników teatru na pewno zainteresuje spektakl "Pokojówki" Jeana Geneta w reżyserii Anny Dziedzic. Wystąpi Scena OFF. Przestawienie odbędzie się 2 grudnia o godz. 18.00 przy Goldoniego 1. Zainteresowanych kabaretem informujemy, że 29 listopada o 18.00 także przy Goldoniego 1 recital da Studencki Kabaret Literacki "Antyquariat". Tytuł programu: "Jak pisać piosenki?"

Kolejny koncert kameralno- rganowy w kościele św. Zygmunta przy pl. Konfederacji 55 zaplanowano na 8 grudnia o godz. 20.00. Tydzień wcześniej - 1 grudnia, tym razem o 17.00 rozpocznie się w podziemiach Kościoła Pokamedulskiego (ul. Dewajtis 3) koncert Antoniny Krzysztoń. Do wstępu upoważniają zaproszenia, które można odebrać w kościele na osiem dni przed koncertem.

W ramach Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Aktorskiej 1 grudnia o 17.00 koncert przy Goldoniego 1 dadzą Wojciech Gęsocki, Andrzej Janeczko i "Trzeci Oddech Kaczuchy".

gc

 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA