REKLAMA

Żądze

autor: K.N. Haner
wydawnictwo: Agora Książka i Muzyka sp. z o.o
kolekcja: Skandal
wydanie: Warszawa
data: 3 lipca 2023
forma: e-book (epub, mobipocket)
liczba stron: 288
ISBN: 978-83-2684319-8

Inne formy i wydania

e-book (epub, mobipocket)  2023.07.03

Trzeci tom nowego wydania bestsellerowej serii ,,Skandal" K.N. Haner. Miało być jak w bajce: ognisty kochanek, ślub i happy end. Ale to nie w stylu Julii. Ona układa sobie życie na własnych zasadach. Każdego, kto wejdzie jej w drogę, posyła prosto do piekła...

Wreszcie miało być jak w raju (tym dla dorosłych): namiętny narzeczony, wymarzony ślub i czerpanie z życia pełnymi garściami. Ale Julia Widawska nie byłaby sobą, gdyby wszystko szło jej jak z płatka. Przygotowania do ślubu zbiegają się z wielkim zawodowym projektem o ogromnym znaczeniu, chciwy ojciec próbuje ją wykorzystać, by spłacić swoje długi, a jakby tego było mało - dawny kochanek wciąż nie daje o sobie zapomnieć. Tyle że Julia już dobrze wie, czego chce. I nie pozwoli się dalej zwodzić. Jeśli ma układać sobie życie, to tylko na własnych zasadach. A każdego, kto wejdzie jej w drogę, pośle prosto do piekła! Fragment powieści ,,Żądze": Patrzyłam na swoje odbicie w lustrze i w tamtej chwili wydawało mi się, że jestem najszczęśliwszą i najpiękniejszą przyszłą panną młodą na świecie. Wypełniały mnie emocje, które sprawiały, że w brzuchu latała mi chmara motyli. Ślub w Marsylii był spełnieniem marzeń, ale... Ja nigdy nawet o tym nie śniłam. To było coś więcej niż marzenia, to była rzeczywistość, która spadła na mnie jak grom z jasnego nieba. Ja i Gaspard. Totalne szaleństwo. Totalne przeciwieństwo. Podobno jednak przeciwieństwa się przyciągają, więc ze szczerym uśmiechem znosiłam trudy ostatnich przymiarek sukni ślubnej. Spojrzałam na Monię, która siedziała na sofie. W dłoni trzymała kieliszek szampana i robiła mi miliony zdjęć. - Gaspard padnie, kiedy cię zobaczy! - skwitowała, dopijając trunek. - Zerwie z ciebie tę kieckę jeszcze na weselu. Jestem tego pewna - dodała. - Taaa, cały Gaspard. - Zaśmiałam się i zacisnęłam uda na myśl o moim temperamentnym i nienasyconym przyszłym mężu. Tak, Gaspard zawładnął moim życiem, a ja całkowicie się temu poddałam. Otworzyłam się na niego, bo nasza względnie krótka znajomość przerodziła się w coś naprawdę wyjątkowego. W chwili, gdy oświadczył mi się w centrum Warszawy, wydawało mi się, że to się nie uda. Z duszą na ramieniu wróciłam z nim do Paryża, gdzie wydarzyła się rzecz niebywała, a plan Gasparda zrealizował się w stu procentach. Media oszalały na punkcie naszych zaręczyn. Nikt nie pamiętał o jakimś tam skandalu z brytyjskim arystokratą, a ja... też starałam się o nim zapomnieć. Rzuciłam się w wir wydarzeń, emocji i uczuć, który miał nas zaprowadzić prosto przed ołtarz. (ciąg dalszy ebooka w pełnej wersji książki)

O autorce ebooka ,,Żądze": K.N. Haner- jedna z najpopularniejszych polskich autorek powieści obyczajowych i erotycznych. Pochodzi z rodziny silnych kobiet. Po babci odziedziczyła łatwość opowiadania i lekkie pióro. Na koncie ma już ponad milion sprzedanych egzemplarzy. Z hobby uczyniła swój zawód. Jej książki wielokrotnie trafiały na szczyty list bestsellerów. Zmysły czytelników rozpaliła m.in. serią o Dyrektor Generalny oraz takimi tytułami, jak: o Sny Morfeusza, o Zapomnij o mnie, Sponsor, o Zakazany układ, o Złe miejsce czy o Wycena.

Mieszka pod Warszawą. W wolnych chwilach gotuje. Oprócz tego namiętnie ogląda seriale na Netflixie, uwielbia planszówki i potrafi zarwać noc na graniu w The Sims.

Na sąsiedniej półce

Szukasz książki, audiobooka? Skorzystaj z wyszukiwarki
;

REKLAMA

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na Tu Stolica

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA