REKLAMA

Femme fatale

autor: K.N. Haner
wydawnictwo: Wydawnictwo Ale!
kolekcja: Skandal
wydanie: Warszawa
data: 3 lipca 2023
forma: e-book (epub, mobipocket)
liczba stron: 288
ISBN: 978-83-2684318-1

Inne formy i wydania

e-book (epub, mobipocket)  2023.07.03

Drugie, pełne żaru spotkanie z bohaterami nowego wydania bestsellerowej serii K.N. Haner - ,,Skandal". Ebook ,,Femme fatale" wbije was w fotel! Julia nie jest już tą Julią z Nowego Jorku. Nowa praca w Paryżu zmieniła ją, a James, dawny kochanek, ma teraz poważnego konkurenta. Dla którego z nich Julia okaże się femme fatale?

Za dnia - elegancka, profesjonalna i porządna. W nocy - zmysłowa, namiętna i nienasycona.

Julia chce się odciąć od skandalu, który został wywołany przez jej romans z arystokratą Jamesem, i ułożyć od nowa swoje dotychczasowe życie. Pełna obaw decyduje się przyjąć wyjątkowo atrakcyjną ofertę pracy w luksusowym paryskim hotelu. Zaczyna poznawać magię Paryża i... Francuzów, zwłaszcza jednego - Gasparda.

Przeszłość nie daje jednak o sobie zapomnieć i na drodze Julii stawia dawnego kochanka. Tyle że ona nie jest już tą Julią z Nowego Jorku, Paryż ją odmienił, a James ma poważnego konkurenta... Fragment powieści ,,Femme fatale": -Bonjour, Julio! Odwróciłam się i dojrzałam mężczyznę, który właśnie wysiadał z czarnego mercedesa klasy S. W pierwszej chwili nie skojarzyłam, kto do mnie wołał. Dopiero gdy mężczyzna podszedł, dotarło do mnie, że to mój nowy szef. Gaspard de Riguad. Zdębiałam. Widziałam go na zdjęciach, które wyszukała dla mnie Iga, ale na nich wyglądał zdecydowanie mniej korzystnie niż na żywo. Był wyższy ode mnie przynajmniej o głowę, miał ciemne włosy i niebieskie oczy, do których docierał uśmiech. Wyglądał trochę jak młody Vincent Cassel, a to mnie nieco ośmieliło, bo bardzo lubię tego aktora. -Bonjour, monsieur de Riguad!- odpowiedziałam po francusku. Znajomość tego języka nie była moją specjalnością, ale wiedziałam też, że mój szef płynnie mówi po angielsku, więc mnie to nie martwiło. - Byłem przekonany, że dotrze pani do hotelu za godzinę. Przyjechałem, by się upewnić, że wszystko jest gotowe. - Podszedł do mnie i spojrzał na walizkę,która stała obok. - Tylko jedna? - zdziwił się. - Tak, spakowałam swoje życie do jednej walizki. No i jestem - odpowiedziałam z wymuszonym uśmie-chem. - W Paryżu nie brakuje butików i sklepów, więc będzie miała pani okazję, by zrobić zakupy - zapewnił. - A może moglibyśmy mówić sobie po imieniu? - zaproponował. Ogromnie mnie to zaskoczyło. - Tak, jasne... - Kiwnęłam głową. Jeszcze do mnie nie docierało, że to wszystko działo się naprawdę. Uścisnęłam dłoń mężczyzny, a po chwili weszliśmy do budynku. Miałam wrażenie, że tutaj też trwał remont. Niczego z tego nie rozumiałam. Nie czułam się jednak na tyle pewnie, by zapytać, dlaczego wybrał to miejsce na mój pobyt. (ciąg dalszy ebooka w pełnej wersji książki) O autorce ebooka ,,Femme fatale": K.N. Haner- jedna z najpopularniejszych polskich autorek powieści obyczajowych i erotycznych. Pochodzi z rodziny silnych kobiet. Po babci odziedziczyła łatwość opowiadania i lekkie pióro. Na koncie ma już ponad milion sprzedanych egzemplarzy. Z hobby uczyniła swój zawód. Jej książki wielokrotnie trafiały na szczyty list bestsellerów. Zmysły czytelników rozpaliła m.in. serią o Dyrektor Generalny oraz takimi tytułami, jak: o Sny Morfeusza, o Zapomnij o mnie, Sponsor, o Zakazany układ, o Złe miejsce czy o Wycena.

Mieszka pod Warszawą. W wolnych chwilach gotuje. Oprócz tego namiętnie ogląda seriale na Netflixie, uwielbia planszówki i potrafi zarwać noc na graniu w The Sims.

Na sąsiedniej półce

Szukasz książki, audiobooka? Skorzystaj z wyszukiwarki
;

REKLAMA

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na Tu Stolica

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe