REKLAMA

Żądze

autor: K.N. Haner
czyta: Monika Chrzanowska
wydawnictwo: Agora SA
kolekcja: Skandal
wydanie: Warszawa
data: 3 lipca 2023
forma: audiobook (plik)
ISBN: 978-83-2684351-8

Inne formy i wydania

audiobook (plik)  2023.07.03

Trzeci tom nowego wydania bestsellerowej serii ,,Skandal" K.N. Haner. Miało być jak w bajce: ognisty kochanek, ślub i happy end. Ale to nie w stylu Julii. Ona układa sobie życie na własnych zasadach. Każdego, kto wejdzie jej w drogę, posyła prosto do piekła...

Wreszcie miało być jak w raju (tym dla dorosłych): namiętny narzeczony, wymarzony ślub i czerpanie z życia pełnymi garściami. Ale Julia Widawska nie byłaby sobą, gdyby wszystko szło jej jak z płatka. Przygotowania do ślubu zbiegają się z wielkim zawodowym projektem o ogromnym znaczeniu, chciwy ojciec próbuje ją wykorzystać, by spłacić swoje długi, a jakby tego było mało - dawny kochanek wciąż nie daje o sobie zapomnieć. Tyle że Julia już dobrze wie, czego chce. I nie pozwoli się dalej zwodzić. Jeśli ma układać sobie życie, to tylko na własnych zasadach. A każdego, kto wejdzie jej w drogę, pośle prosto do piekła! Fragment powieści ,,Żądze": Patrzyłam na swoje odbicie w lustrze i w tamtej chwili wydawało mi się, że jestem najszczęśliwszą i najpiękniejszą przyszłą panną młodą na świecie. Wypełniały mnie emocje, które sprawiały, że w brzuchu latała mi chmara motyli. Ślub w Marsylii był spełnieniem marzeń, ale... Ja nigdy nawet o tym nie śniłam. To było coś więcej niż marzenia, to była rzeczywistość, która spadła na mnie jak grom z jasnego nieba. Ja i Gaspard. Totalne szaleństwo. Totalne przeciwieństwo. Podobno jednak przeciwieństwa się przyciągają, więc ze szczerym uśmiechem znosiłam trudy ostatnich przymiarek sukni ślubnej. Spojrzałam na Monię, która siedziała na sofie. W dłoni trzymała kieliszek szampana i robiła mi miliony zdjęć. - Gaspard padnie, kiedy cię zobaczy! - skwitowała, dopijając trunek. - Zerwie z ciebie tę kieckę jeszcze na weselu. Jestem tego pewna - dodała. - Taaa, cały Gaspard. - Zaśmiałam się i zacisnęłam uda na myśl o moim temperamentnym i nienasyconym przyszłym mężu. Tak, Gaspard zawładnął moim życiem, a ja całkowicie się temu poddałam. Otworzyłam się na niego, bo nasza względnie krótka znajomość przerodziła się w coś naprawdę wyjątkowego. W chwili, gdy oświadczył mi się w centrum Warszawy, wydawało mi się, że to się nie uda. Z duszą na ramieniu wróciłam z nim do Paryża, gdzie wydarzyła się rzecz niebywała, a plan Gasparda zrealizował się w stu procentach. Media oszalały na punkcie naszych zaręczyn. Nikt nie pamiętał o jakimś tam skandalu z brytyjskim arystokratą, a ja... też starałam się o nim zapomnieć. Rzuciłam się w wir wydarzeń, emocji i uczuć, który miał nas zaprowadzić prosto przed ołtarz. (ciąg dalszy ebooka w pełnej wersji książki)

O autorce ebooka ,,Żądze": K.N. Haner- jedna z najpopularniejszych polskich autorek powieści obyczajowych i erotycznych. Pochodzi z rodziny silnych kobiet. Po babci odziedziczyła łatwość opowiadania i lekkie pióro. Na koncie ma już ponad milion sprzedanych egzemplarzy. Z hobby uczyniła swój zawód. Jej książki wielokrotnie trafiały na szczyty list bestsellerów. Zmysły czytelników rozpaliła m.in. serią o Dyrektor Generalny oraz takimi tytułami, jak: o Sny Morfeusza, o Zapomnij o mnie, Sponsor, o Zakazany układ, o Złe miejsce czy o Wycena.

Mieszka pod Warszawą. W wolnych chwilach gotuje. Oprócz tego namiętnie ogląda seriale na Netflixie, uwielbia planszówki i potrafi zarwać noc na graniu w The Sims.

Na sąsiedniej półce

Szukasz książki, audiobooka? Skorzystaj z wyszukiwarki
;

REKLAMA

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na Tu Stolica

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zima 2023/2024
Zima 2023/2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024