REKLAMA
Wpół do starości. Refleksje o drugiej połowie życia
| autor: | Marzena Rudnicka |
| wydawnictwo: | Harde Wydawnictwo |
| wydanie: | Warszawa |
| data: | 12 listopada 2025 |
| forma: | e-book (epub, mobipocket) |
| liczba stron: | 256 |
| ISBN: | 978-83-8343683-8 |
Inne formy i wydania
| e-book (epub, mobipocket) | 2025.11.12 |
| książka, okładka miękka ze skrzydełkami | 2025.11.12 |
| 2025.11.20 | |
Życie na każdym swoim etapie jest pełne, ponieważ trwa. I staje się tym pełniejsze, im trwa dłużej, choć współczesny świat postrzega temat starości jako mało atrakcyjny.
Marzena Rudnicka, jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich ekspertek w obszarze starzenia się społeczeństwa, oddaje w nasze ręce książkę, która łączy wieloletnią praktykę z osobistym doświadczeniem. To krótkie, nasycone i angażujące emocjonalnie teksty, które zachęcają do odważnego spojrzenia na kolejne etapy życia ze zrozumieniem i uważnością.
Autentyzm tego przekazu z czułością oswaja wiek, a także zmiany i nowe role, które niesie upływający czas. Może stanowić punkt wyjścia do przemyśleń i międzypokoleniowych rozmów o starzeniu się oraz świadomości budowania dobrego życia bez barier wieku.
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ książka ]Historie prawdziwe i Nie - political fictionZbysław Ciszyński
-
nowość[ audiobook ]Masa o procesie polskiej mafii. Jarosław Sokołowski ,,Masa" w rozmowie z Arturem GórskimArtur Górski
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Pod ciemną skórą Filipin. 10 lat późniejTomasz Owsiany
-
nowość[ książka, e-book ]Sex, disco i kasety video. Polska lat 90Wojciech Przylipiak
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]MężczyźniMichał Gulczyński
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Dzisiaj narysujemy śmierćWojciech Tochman
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Wygrałem życie, ale najpierw przegrałem siebieNorbi, Sylwia Borowska
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Pianie kogutów, płacz psówWojciech Tochman
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Byłem w kolumbijskim więzieniuArtur Górski, Jacek Semerga
-
nowość[ książka, e-book ]Kochając Sylvię PlathEmily Van Duyne
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Bękarty PolskiMarek Łuszczyna
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Jeffrey Dahmer bez cenzury. Narodziny mordercy i kanibalaRenata Kuryłowicz
LINKI SPONSOROWANE























