REKLAMA
Wilq Superbohater. The Best of
| autor: | Tomasz Minkiewicz, Bartosz Minkiewicz |
| wydawnictwo: | Wydawnictwo Komiksowe |
| wydanie: | pierwsze, Warszawa |
| data: | 2 października 2014 |
| forma: | komiks, okładka twarda |
| wymiary: | 210 × 297 mm |
| liczba stron: | 124 |
| ISBN: | 978-83-7961106-5 |
Wilq Superbohater to jedna z najbardziej znanych postaci polskiego komiksu. Nieustraszony obrońca Opola wraz ze swoją kompanią od kilkudziesięciu lat robi zadymę w polskiej popkulturze. Wyzywa, obraża, nie lubi siebie i swoich czytelników, jest sfrustrowany i wściekły a co najważniejsze - niezwykle zabawny.
Spośród kilkuset przygód Wilqa przygotowaliśmy dla Was wybór najciekawszych historii i dowcipów, by jeszcze raz udowodnić, że to Wilq jest The Best!
Wilq to może największy frustrat w historii komiksu - wszystko go drażni, nic nie cieszy, wszystko kwituje wulgaryzmami. (...) Jeśli nikt go nie wzywa na pomoc, frustruje go to, że czuje się niepotrzebny. Ale jeśli go ktoś wzywa - wścieka się, że zawracają mu głowę. - Wojciech Orliński, "Gazeta Wyborcza"
Właściwie nie rozumiem, za co tak lubię Wilqa, w realnym życiu nie podałbym mu ręki. - Roman Pawłowski, "Gazeta Wyborcza"
Jaki kraj taki superbohater!
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek - Księga II. Tytus zdaje na prawko jazdyHenryk Jerzy Chmielewski
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek - Księga VII. Tytus poprawia dwójkę z geografii PolskiHenryk Jerzy Chmielewski
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek. Zaginione księgi. Powrót do dżungli - księga VIHenryk Jerzy Chmielewski
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek - Księga IX. Tytus na dzikim zachodzieHenryk Jerzy Chmielewski
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek - Księga IV. Tytus żołnierzemHenryk Jerzy Chmielewski
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek. Zaginione księgi. Tytus polarnikiem - księga IVHenryk Jerzy Chmielewski
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek - Księga VIII. Tytus astronomemHenryk Jerzy Chmielewski
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek - Księga III. Tytus kosmonautąHenryk Jerzy Chmielewski
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek - Księga VI. Tytus olimpijczykiemHenryk Jerzy Chmielewski
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek. Zaginione księgi. Na morzu i w tropikach - księga VHenryk Jerzy Chmielewski
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek - Księga I. Tytus harcerzemHenryk Jerzy Chmielewski
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek - Księga V. Podróż do ćwierć koła świataHenryk Jerzy Chmielewski
LINKI SPONSOROWANE























