W imię Allaha
| tytuł oryg.: | In the Name of Allah |
| autor: | Daniel Estulin |
| przekład: | Maciej Potulny |
| wydawnictwo: | Sonia Draga |
| wydanie: | wydanie 1, Katowice |
| data: | 28 września 2016 |
| forma: | e-book (epub, mobipocket) |
| liczba stron: | 320 |
| ISBN: | 978-83-7999776-3 |
Inne formy i wydania
| książka, okładka miękka ze skrzydełkami, wydanie 1 | 2016.09.28 |
| e-book (epub, mobipocket), wydanie 1 | 2016.09.28 |
Historia o tym, jak Zachód wykreował, sfinansował i rozpętał islamski terroryzm.
,,Estulin jest jednym z niewielu, którzy naprawdę zrozumieli przyczyny światowego kryzysu". Wall Street Journal
Zarówno media, jak i zachodnie rządy włożyły wiele wysiłku, byśmy uwierzyli, że odpowiedzialni za atak terrorystyczny na redakcję Charlie Hebdo w Paryżu byli wyłącznie radykalni dżihadyści. Prawda o zamachu to jednak zupełnie inna historia.
Daniel Estulin w książce W imię Allaha opisał, jak zachodnia cywilizacja - ze Stanami Zjednoczonymi, ich partnerami w NATO oraz sojusznikami, takimi jak Izrael, Arabia Saudyjska i Katar na czele - wykreowała, sfinansowała i rozpętała islamski terroryzm. Autor pokazał, kto z tego konfliktu czerpie największe korzyści i jaki jest jego główny cel - zmiana porządku na Bliskim Wschodzie. Zdaniem Estulina to, czego jesteśmy obecnie świadkami, to nie zwykła religijna wojna, ale raczej pierwsze oznaki geopolitycznych zmian, które będą mieć głębokie i długotrwałe konsekwencje.
Na sąsiedniej półce
-
[ książka ]Władcy cienia. Jak światowe rządy i służby specjalne powodowane chęcią zysku wikłają się w interesy z handlarzami narkotyków i terrorystamiDaniel Estulin
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Trzeba było grać. Pierwszy reportaż o dziewczęcej orkiestrze z AuschwitzAnne Sebba
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Nie zapomnij nakarmić gołębi. Dziennik z GazyAnonim
-
nowość[ książka ]Ołowiane dzieci. Zapomniana epidemiaMichał Jędryka
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Siara. I nic nie jest jasneBeata Biały
-
nowość[ książka, e-book ]Emilian Kamiński. Reżyser marzeńPatrycja Pawlik
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Bestialska historia świataMichał Waleszczyński-Lis
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Alkohol. Piekło kobietMonika Sławecka
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Turcja. Na wschód od ZachoduMarcelina Szumer-Brysz
-
nowość[ książka, e-book ]WspomnieniaPiotr Wrangel
-
nowość[ książka, e-book ]Czarne z białym. Zapiski niezależne 2012-2017Ludwik Wiśniewski OP
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Wielkie miłości, romanse, zazdrości. Niezwykli mężczyźni, piękne kobiety i największe skandale w historii PolskiAndrzej Zieliński
Najnowsze informacje na Tu Stolica
REKLAMA

































