REKLAMA

Szukając tego

autor: Kinga Tatkowska
czyta: Mateusz Drozda, Olga Żmuda
wydawnictwo: SAGA Egmont
wydanie: K?benhavn K
data: 17 lipca 2023
forma: audiobook (plik)
czas: 6 godz. 28 min
ISBN: 978-87-2851069-8

Czy podróż w nieznane to tylko tymczasowa ucieczka od traumatycznej przeszłości, czy szansa na poznanie miłości swego życia? Co sprawia, że tak różne, a zarazem podobne z charakteru osoby wyruszają wspólnie w drogę w głąb siebie i w poszukiwaniu sensu życia?

Czasem doświadczamy czegoś, od czego chcemy uciec. Nigdzie konkretnie - byle dalej... Ona próbuje uwolnić się od przeszłości. On już dawno stracił nadzieję na lepszą przyszłość. Oboje skrywają w sobie zbyt wiele bólu i tajemnic, żeby móc zaufać drugiej osobie.

Kiedy drogi do wolności 19-letniej Neli i 31-letniego Arka niespodziewanie się przetną, ich ucieczka donikąd przerodzi się w zwiedzanie Polski, a to okaże się zaskakującą podróżą w głąb siebie i w najciemniejsze zakamarki drugiego człowieka.

Przed tobą wciągająca i pełna emocji historia o ucieczce przed przykrymi wspomnieniami, poczuciem winy i wszechogarniającą pustką. Bohaterowie książki wyruszają nie tylko w pełną zaskakujących przygód wyprawę po Polsce, ale także oswajają swoje lęki, rozmawiają o skrajnych uczuciach, uczą się na nowo okazywania miłości.

Na sąsiedniej półce

Szukasz książki, audiobooka? Skorzystaj z wyszukiwarki
;

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na Tu Stolica

REKLAMA

REKLAMA

Boże Narodzenie 2023
Boże Narodzenie 2023

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe